Wczytuję dane...

ZDROWIE

Książki o zdrowiu

Chcesz żyć zdrowiej, ale nie wiesz od czego zacząć? A może zmagasz się z chorobą lub przewlekłymi dolegliwościami? Sięgnij po książki o zdrowiu, w których znajdziesz ekspercką wiedzę i praktyczne porady dotyczące wielu zagadnień medycznych i nie tylko.

Książki o zdrowiu - szeroka gama tytułów o zróżnicowanej tematyce

Dział książek o zdrowiu zawiera znakomite tytuły poruszające praktycznie wszystkie zagadnienia z zakresu zdrowia całej rodziny. Wśród nich znajdziesz:

  • poradniki zdrowotne pomagające wpłynąć na ogólną kondycję organizmu, czyli takie pozycje, jak m.in. bestsellerowy tytuł “Wyśpij się. Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie” Arianny Huffington czy też “Przepis na zdrowie” Julity Bator,
  • literaturę prezentującą i omawiającą charakterystykę różnych schorzeń, w tym np. “Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę!” autorstwa Marka Zaremby, który po 17 latach walki z przewlekłym zapaleniem tarczycy postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi,
  • książki o zdrowym stylu życia, odżywianiu, dietach i ćwiczeniach, takie jak “Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”, “Aktywność fizyczna seniora” Justyny Mazurek lub “Ugotuj sobie zdrowie” Bożeny Kropki.

Prezentowane przez nas książki o zdrowiu to kompleksowe kompendia wiedzy pisane przez ekspertów i specjalistów ze swoich dziedzin. Dostarczą Ci wszelkich niezbędnych informacji, pomogą odpowiedzieć na nurtujące pytania i dokonać pozytywnych zmian, które poprawią Twoje samopoczucie, a nawet i zdrowie. 

Oferta książek o zdrowiu w TAKCZYTAM.com obejmuje zarówno nowości, jak i również nieco starsze tytuły, których być prawdopodobnie nie znajdziesz już w zwykłej księgarni. Zapewniamy szeroki wybór, a jednocześnie niskie ceny i szybką dostawę. Przekonaj się sam!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Lasoterapia

39,90 PLN
69,95 PLN
Oszczędzasz 30.05 PLN
Promocja

Kinesiotaping

34,90 PLN
49,95 PLN
Oszczędzasz 15.05 PLN
Promocja

Borelioza

14,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 15.09 PLN
Wyprzedaż

Domowa apteka

34,90 PLN
39,95 PLN
Oszczędzasz 5.05 PLN
Wyprzedaż