Wczytuję dane...

WSPÓŁCZESNA

Literatura współczesna

Nierzadko z pamięci możemy wymówić tytuły książek, które zapisały się na dobre w historii literatury. Młodzi pisarze wciąż mają dużo do zaoferowania – zafascynowani słowem, jak i historiami, na których się wychowali tworzą nowe, dobre i przede wszystkim przyjemne powieści. Literatura współczesna pełna jest dobrych dramatów, kryminałów, ale też i komedii, które poprawią humor nawet w najbardziej ponury wieczór.

Dobrze opisane historie kryminalne podnoszą delikatnie adrenalinę, zachęcają również do samodzielnego rozszyfrowania zagadek. Literatura współczesna może nas również zabrać na niesamowitą przygodę dookoła świata, ale pomóc też w rozwiązaniu codziennych rozterek – bo czy nie jest tak, że bohaterowie ukochanych książek posiadają wady i zmagają się z codziennymi problemami szarego Kowalskiego?

Literatura współczesna to ogromny zbiór doskonałych powieści i opowiadań, które pomogą nam w podróży dookoła świata i w zrozumieniu trudnych tematów. To książki dla młodzieży, jak i dorosłych, którzy wiedzą jak wielką moc mają słowa i cenią sobie dobrą lekturę nie tylko do poduszki!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Testamenty

24,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Wyprzedaż

Migracje

19,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN