Wczytuję dane...

ATLAS PRZYRODNICZY, KSIĄŻECZKI O PRZYRODZIE, EKOLOGIA

Atlas przyrodniczy dla dzieci: Poznajemy świat wokół nas i nie tylko

Jakie gatunki drzew można napotkać podczas spaceru po lesie? Czym charakteryzuje się roślinność na sawannie? Dlaczego niebo jest niebieskie? Mali odkrywcy zadają wiele bardzo ważnych pytań. Odpowiedzi na nie możecie znaleźć w bogato ilustrowanych atlasach przyrodniczych dla dzieci.

Atlas przyrodniczy dla dzieci to wydawnictwo, którego głównym celem jest dostarczanie odpowiedzi na ważne pytania dotyczące otaczającego nas świata. To doskonała lektura dla miłośników spacerów po lesie i wypadów na łąkę, jak również dla tych, którzy po prostu chcą wiedzieć więcej. Oferowane atlasy dla dzieci są dostosowywane do wieku i możliwości małych czytelników. Charakteryzują się bogatą szatą  graficzną i prostym językiem. Wydawnictwa te są na ogół podzielone na działy tematyczne, co ułatwia nawigowanie i przyswajanie wiedzy.

Atlas zwierząt dla dzieci: Fakty, ciekawostki, zadania i wyzwania

Skąd pochodzą żyrafy? Jakie zwierzęta można spotkać w lesie? Dlaczego koale mieszkają na drzewach? Atlas zwierząt dla dzieci odpowiada na wiele pytań i dostarcza ciekawych informacji na temat różnych zwierząt.

Atlas zwierząt dla dzieci to bogato ilustrowane publikacje, które dostarczają odpowiedzi na nurtujące najmłodszych pytania. Wydawnictwa są zróżnicowane pod względem merytorycznym tak, aby jak najlepiej dopowiadać potrzebom dzieci w różnym wieku – od przedszkolaków, po dzieci szkolne. Charakteryzują się jasnym i zrozumiałym przekazem. Wiele informacji dostarczają ilustracje i łatwe w interpretacji infografiki. To czyni atlasy jeszcze bardziej interesującymi.

Wysokiej jakości atlasy przyrodnicze oraz atlasy zwierząt znajdziecie w ofercie księgarni Tak Czytam. Oferujemy książki dla dzieci i młodzieży. Starannie dobieramy wydawnictwa, dzięki czemu oferowane tytuły jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania małych czytelników i ich rodziców.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Milion rzeczy

22,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Promocja

Wielka księga robali

24,90 PLN
59,99 PLN
Oszczędzasz 35.09 PLN
Promocja

Księżyc

19,90 PLN
54,90 PLN
Oszczędzasz 35.00 PLN
Promocja