Wczytuję dane...

CZYTANIE I PISANIE

Czytanki logopedyczne: Książki do nauki pisania i czytania oraz ładnego mówienia

Logopedzi często obserwują u swoich pacjentów zaburzenia czytania i pisania. Wady wymowy mają niekorzystny wpływ na rozwój tych umiejętności. Dlatego warto ćwiczyć z dziećmi prawidłową wymowę, czemu służą m.in. czytanki logopedyczne. Czytanki logopedyczne to krótkie historyjki, dzięki którym utrwalamy prawidłową wymowę poszczególnych głosek, tym samym przygotowując dziecko do nauki czytania i pisania.

Obok czytanek logopedycznych dla młodszych i nieco starszych dzieci, oferujemy także książki do nauki pisania dla dzieci. Książki do nauki pisania dla dzieci to de facto zeszyty ćwiczeń, w których znajdziecie zarówno ćwiczenia stymulujące motorykę małą, aj i ćwiczenia docelowe, których podstawowym zadaniem jest wparcie dziecka w nauce pisania. Nauka pisania jest ściśle związana z nauką czytania. Książki do nauki czytania zawierają proste zdania, które dziecko poznające litery i głoski jest w wstanie samodzielnie przeczytać i zrozumieć. Wybierając książki do nauki czytania warto zacząć od tych najprostszych, aby poprzez małe sukcesy zachęcać dziecko do dalszej pracy.

 Książki do nauki czytania i pisania dla dzieci

Księgarnia Tak Czytam to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór książek edukacyjnych dla dzieci. Nasz asortyment obejmuje m.in.:

  • czytanki logopedyczne,
  • książki do nauki pisania dla dzieci,
  • książki do nauki czytania,
  • książki do nauki ortografii dla dzieci.

Asortyment dobieramy w sposób świadomy i przemyślany. Promujemy wyłącznie rekomendowane wydawnictwa, które cieszą się zaufaniem specjalistów i rodziców. Książki charakteryzuje wartość merytoryczna i terapeutyczna idąca w parze z atrakcyjną dla dziecka grafiką i ciekawymi ćwiczeniami. Ćwiczenia są szczególnie ważne, ponieważ to one decydują o tym, czy książki do nauki ortografii dla dzieci pozwolą uzyskać pożądane rezultaty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Sylaby. Nauka czytania

32,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Promocja

Dyktanda. Klasa 1

5,00 PLN
12,99 PLN
Oszczędzasz 7.99 PLN
Promocja

Dyktanda. Klasa 2

5,00 PLN
12,99 PLN
Oszczędzasz 7.99 PLN
Promocja