Wczytuję dane...

BIZNES, EKONOMIA, MARKETING

Niezależnie od tego czy planujesz otworzyć własną firmę, prowadzisz już biznes, zajmujesz się ekonomią, zarządzaniem, sprzedażą czy marketingiem - książki biznesowe to doskonałe publikacje dla Ciebie. W TAKCZYTAM.com dajemy Ci możliwość zdobycia wiedzy z praktycznie każdej dziedziny biznesu, poszerzenia swoich kompetencji i umiejętności. Zastanawiasz się które książki o biznesie warto przeczytać? W tym dziale znajdziesz wyłącznie takie. Zobacz, co proponujemy.

Książki ekonomiczne, które warto przeczytać

Kategoria książki biznesowe zawiera pozycje dla wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swoją działalność i nadążyć za ekspresowo zmieniającym się rynkiem. Wybrane tytuły polecamy również tym, którzy chcą nauczyć się skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi. Zarówno członkowie, jak i liderzy zespołów współczesnych firm nierzadko borykają się z różnego rodzaju problemami. W ich rozwiązaniu pomóc może np. “Sensotwórczość” wskazująca właściwe ścieżki efektywnego działania, zaangażowania pracowników i pokonywania konkurencji.

W ofercie książek o biznesie nie mogło zabraknąć także przewodników o skutecznej sprzedaży. Wśród nich znajdziesz publikację pt. “Sprzedaż bez mitów. Cała prawda o handlowaniu” autorstwa Kamila Bulińskiego, doświadczonego handlowca, który po ponad 16 latach pracy z klientami, postanowił podzielić się swoimi obserwacjami i wnioskami. W “Elementarzu wystąpień publicznych” przeczytasz także więcej o tym, jak wygłaszać zapadające w pamięć mowy, a co za tym idzie - skuteczniej sprzedawać. 

Te i wiele innych proponowanych przez nas książek ekonomicznych to pozycje, które zdecydowanie warto przeczytać. Przejrzyj dostępne w TAKCZYTAM.com książki o biznesie i wybierz interesujące Cię tytuły pisane przez polskich i światowych ekspertów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Mów i bogać się

12,90 PLN
39,00 PLN
Oszczędzasz 26.10 PLN
Wyprzedaż

Potęga skupienia

19,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Wyprzedaż

Wybuchowy wzrost

14,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN