Wczytuję dane...

BIZNES, EKONOMIA, MARKETING

Niezależnie od tego czy planujesz otworzyć własną firmę, prowadzisz już biznes, zajmujesz się ekonomią, zarządzaniem, sprzedażą czy marketingiem - książki biznesowe to doskonałe publikacje dla Ciebie. W TAKCZYTAM.com dajemy Ci możliwość zdobycia wiedzy z praktycznie każdej dziedziny biznesu, poszerzenia swoich kompetencji i umiejętności. Zastanawiasz się które książki o biznesie warto przeczytać? W tym dziale znajdziesz wyłącznie takie. Zobacz, co proponujemy.

Książki ekonomiczne, które warto przeczytać

Kategoria książki biznesowe zawiera pozycje dla wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swoją działalność i nadążyć za ekspresowo zmieniającym się rynkiem. Wybrane tytuły polecamy również tym, którzy chcą nauczyć się skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi. Zarówno członkowie, jak i liderzy zespołów współczesnych firm nierzadko borykają się z różnego rodzaju problemami. W ich rozwiązaniu pomóc może np. “Sensotwórczość” wskazująca właściwe ścieżki efektywnego działania, zaangażowania pracowników i pokonywania konkurencji.

W ofercie książek o biznesie nie mogło zabraknąć także przewodników o skutecznej sprzedaży. Wśród nich znajdziesz publikację pt. “Sprzedaż bez mitów. Cała prawda o handlowaniu” autorstwa Kamila Bulińskiego, doświadczonego handlowca, który po ponad 16 latach pracy z klientami, postanowił podzielić się swoimi obserwacjami i wnioskami. W “Elementarzu wystąpień publicznych” przeczytasz także więcej o tym, jak wygłaszać zapadające w pamięć mowy, a co za tym idzie - skuteczniej sprzedawać. 

Te i wiele innych proponowanych przez nas książek ekonomicznych to pozycje, które zdecydowanie warto przeczytać. Przejrzyj dostępne w TAKCZYTAM.com książki o biznesie i wybierz interesujące Cię tytuły pisane przez polskich i światowych ekspertów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Mów i bogać się

12,90 PLN
39,00 PLN
Oszczędzasz 26.10 PLN
Wyprzedaż

Potęga skupienia

19,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Wyprzedaż

Wybuchowy wzrost

14,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Wyprzedaż

Kocia sprzedaż

16,90 PLN
39,00 PLN
Oszczędzasz 22.10 PLN