Wczytuję dane...

PRZEDSZKOLAKA 3-4 LATA

Książki dla 3-latka

Książki dla 3-latków to doskonały sposób na zabawę i edukację. Są one zaprojektowane z myślą o młodych czytelnikach i stanowią doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w świat słów. Książki dla przedszkolaków są pełne kolorowych ilustracji, które pomagają dzieciom we wczesnej nauce. Zawierają one również proste, zabawne historie, które są łatwe do zrozumienia. Wszystkie są dostosowane do wieku dziecka i wymagań jego poziomu rozwoju. Są one dostępne zarówno w tradycyjnej formie papierowej wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci, najczęściej z miękkimi okładkami, które są łatwe do trzymania dla małych dłoni, jak i w formie elektronicznej, takiej jak audiobooki i ebooki.

Książki dla 3-latków są idealne dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Dodatkowo są one zaprojektowane tak, aby rozwijać ich zdolności poznawcze. Lektury dla przedszkolaków są idealne do wspólnego czytania i dzielenia się historiami. Są one doskonałym sposobem na wspólną zabawę i tworzenie wspomnień.

Książki dla 4-latka

Książki dla 4-latka są niezbędne dla każdego rodzica, który chce, aby jego dziecko rozwijało się w odpowiednim i zdrowym trybie. To świetny sposób na to, aby pomóc Twojemu maluchowi pobudzić jego wyobraźnię i kreatywność, a także uczyć go wielu ważnych umiejętności.

Lektury przedszkolaków zazwyczaj dotyczą zarówno zabawnych, jak i poważnych tematów, dzięki czemu dzieci mogą uczyć się wszystkiego od poczucia humoru, tworzenia przyjacielskich relacji, po zdolność logicznego myślenia. Książki dla 4-latka mogą być też bardzo pomocne w zachęcaniu dzieci do czytania, gdyż zawierają one zabawne ilustracje i wesołe opowiadania, które skłaniają maluchy do poznawania nowych słów i pojęć.

Książki są niezwykle ważne w edukacji przedszkolaka, dlatego wybierz takie lektury, które zaprocentują w przyszłości oraz pomogą w rozwoju dziecka i przygotowaniu go do szkoły.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

5 złotych

12,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 17.00 PLN
Promocja

Milion rzeczy

22,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Promocja

Zacisze krecika

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja

Słodka bajka

6,90 PLN
13,90 PLN
Oszczędzasz 7.00 PLN
Promocja

Tu i teraz!

16,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 28.00 PLN
Promocja

Majka i Łapa

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Plusk!

12,90 PLN
38,00 PLN
Oszczędzasz 25.10 PLN