Wczytuję dane...

12-14 LAT

Książki dla dzieci 12-14 lat – literatura edukacyjna i młodzieżowa

Dzieci w wieku 12-14 lat to osoby, które mają już określone zainteresowania i część z nich być może już wie, że uwielbia czytać określone gatunki książek. Jeżeli Twoje dziecko w dalszym ciągu nie wykazuje takiego zainteresowania, warto starać się je w nim wzbudzić. W księgarni internetowej Tak Czytam mamy do dyspozycji szeroką ofertę książek edukacyjnych i fabularnych dla dzieci w wieku 12, 13 i 14 lat. Zdajemy sobie sprawę, że są to osoby, które już weszły w wiek dorastania i mają określone wymagania. Dlatego wśród naszych książek znajdują się nie tylko książki tematyczne, rozwijające określone pasje, takie jak fizyka, matematyka czy biologia, ale także powieści skierowane do nastolatków.

Książki edukacyjne dla dzieci 12-14 lat

W naszej ofercie znajdziecie książki edukacyjne przeznaczone dla grupy wiekowej 12-14 lat. W asortymencie posiadamy między innymi przewodniki o dojrzewaniu dla chłopców i dziewczynek oraz inne książki, które pomagają dzieciom radzić sobie z okresem dorastania i zachodzącymi w tym czasie zmianami. W naszej księgarni można kupić książki/przewodniki po zagadnieniach znanych z biologii, zwłaszcza z zakresu fauny i flory, ale także anatomii, książki podróżnicze, historyczne i wiele innych, które mogą spodobać się nastolatkom, chcącym rozwijać swoje zainteresowania.

W naszym sklepie nie brakuje także lektur szkolnych dla dzieci w wieku szkolnym. Tutaj kupisz „Dzieje Tristana i Izoldy”, jak również książkę „Krzyżacy” oraz inne lektury i opracowania, które pomogą zrozumieć, co autor miał na myśli. Są to pozycje wspomagające edukację i przygotowanie do testów z języka polskiego.

Książki dla dzieci 12-14 lat – powieści

Dziecko, które już umie dobrze czytać i ma rozwiniętą wyobraźnię, chętnie sięga po powieści przygodowe, fantastyczne lub obyczajowe. W naszej księgarni znajdziesz książki dla młodzieży popularnych autorów, którzy od lat zapewniają dzieciom wspaniałą przygodę na kartach powieści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kultowej serii Pan Samochodzik oraz współczesnych serii książek młodzieżowych, uwielbianych przez nastolatki na całym świecie. Jeżeli Twoje dziecko lubi czytać lub chcesz wzbudzić w nim miłość do literatury, wybierz popularne książki idealne dla danej grupy wiekowej. W naszej księgarni znajdziesz nowe pozycje wydane przez renomowane wydawnictwa w atrakcyjnej cenie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Zemsta. Wilga

9,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 10.09 PLN
Promocja

Ella zaklęta

14,90 PLN
34,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Wyprzedaż