Wczytuję dane...

HUMOR I RYSUNKI SATYRYCZNE

Dowcipy dla dorosłych

Szeroko pojęty komizm dzieli się na ten sytuacyjny, słowny i postaci. Komizm sytuacyjny przejawia się najczęściej w postaci dowcipów i anegdot. Książki ze śmiesznymi kawałami dla dorosłych mają w swoim założeniu wprawić czytelnika w dobry nastrój. Wiele autentycznych, zabawnych historii, kawały i dowcipy dla dorosłych i zupełnie przyzwoite anegdoty spisane zostały, by dostarczyć zabawy i skutecznie rozweselić. Warto  sięgnąć po książkę ze śmiesznymi kawałami dla dorosłych, by szczerze się uśmiechnąć, a przy tym jednocześnie zwiększyć swój dowcip, wyobraźnię, a nawet i wiedzę. Nierzadko bowiem, oprócz wątków humorystycznych spotkać się można także z elementami dydaktycznymi. 

Śmieszne kawały dla dorosłych, czyli humor i rozrywka w naszej ofercie

Każdy miłośnik komizmu sytuacyjnego posiada w swojej biblioteczce zbiory dowcipów dla dorosłych, które dotyczą, np. konkretnej płci, koloru włosów, stereotypów czy narodowości. W naszej księgarni mamy do zaoferowania wiele książeczek ze śmiesznymi kawałami dla dorosłych, żartami, dowcipami i anegdotami, które z pewnością każdemu poprawią humor w wielu sytuacjach. 

Posiadamy w ofercie szeroki przekrój różnorodnych pozycji z zakresu humoru i rozrywki. Szczególne miejsce na liście zajmują obszerne zbiory dowcipów dla dorosłych niemal na każdy temat - począwszy od skomplikowanych relacji damsko-męskich, poprzez dyskusje o polityce, na skrajnościach kończąc. Wiele tytułów okraszone zostały dodatkowo satyrycznymi, imponującymi ilustracjami. Oferowane książki ze śmiesznymi kawałami dla dorosłych to świetny pomysł na drobny upominek dla prawdziwego kawalarza. 

Szukasz książki ze śmiesznymi kawałami dla dorosłych? Sięgnij po jedną lub kilka pozycji z asortymentu naszej księgarni. 

Wszystkich zainteresowanych dowcipami dla dorosłych zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas listą ciekawych i zabawnych tytułów. Zapraszamy do składania zamówień. W razie pytań prosimy o kontakt. Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniej pozycji wydawniczej. Życzymy udanych zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Koń by się uśmiał

16,90 PLN
55,00 PLN
Oszczędzasz 38.10 PLN
Wyprzedaż

Wielki kawalarz polski

12,90 PLN
25,90 PLN
Oszczędzasz 13.00 PLN
Wyprzedaż

Wielka księga humoru

12,90 PLN
19,90 PLN
Oszczędzasz 7.00 PLN
Wyprzedaż

Księga dowcipów

12,90 PLN
18,50 PLN
Oszczędzasz 5.60 PLN
Wyprzedaż

Księga rodzinna

9,90 PLN
29,00 PLN
Oszczędzasz 19.10 PLN
Wyprzedaż

Pieski humoreski

5,00 PLN
33,00 PLN
Oszczędzasz 28.00 PLN