Wczytuję dane...

ATLASY GEOGRAFICZNE, GEOGRAFIA POLSKI I ŚWIATA

Atlas geograficzny dla dzieci: Poznajemy świat!

Ziemia to niezwykła planeta. Mnóstwo tu przepięknych i oryginalnych miejsc. Część z nich możemy odwiedzić podczas wakacyjnych podróży, inne pozostanie nam zwiedzać przysłowiowym palcem po mapie. Atlas geograficzny dla dzieci to wyjątkowe publikacje, dzięki którym podróże palcem po mapie są wyjątkowo atrakcyjne i pouczające. Bogato ilustrowane wydawnictwa przedstawiają najpiękniejsze miejsca w na danym kontynencie, dzikie zwierzęta i charakterystyczne budowle. Jednocześnie dzięki opisom dziecko zdobywa ciekawe informacje na temat życia w różnych miejscach.

Oferta atlasów geograficznych dla dzieci jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Obejmuje zarówno atlasy Polski, jak i atlasy świata. Poszczególne wydawnictwa różnią się pod względem dostosowania do wieku małego czytelnika, co pozwala rozpocząć podróże w nieznane już w bardzo wczesnym wieku. Obok tradycyjnych atlasów dla dzieci oferujemy także interaktywne książki z zadaniami, które jeszcze bardziej angażują dziecko i w ten sposób pomagają zapamiętać jeszcze więcej z każdej podróży.

Atlas Polski dla dzieci: Polska, jakiej nie znacie!

Atlas Polski dla dzieci to określenie, pod którym mieści się szereg pozycji literackich dedykowanych dla młodszych i starszych dzieci. Oferowane atlasy Polski dostarczają informacji na temat naszego kraju, jednocześnie zapraszając czytelników do wspólnej zabawy. Ćwiczenia i zadania pomagają w utrwalaniu wiedzy i rozwijają umiejętności przydatne w kolejnych etapach procesu dydaktycznego. W naszej ofercie nie może też zabraknąć atlasu świata. Atlas Świata to pozycja, która inspiruje, uczy, a nierzadko także bawi. Podobnie jak atlas Polski, atlas Świata przyjmuje postać wydawnictw kierowanych do dzieci w różnym wieku.

Poszukujecie atlasu geograficznego? Interesuje Was atlas Polski? Atlas Świata? Zachęcamy do szczegółowego zapóźnia się z ofertą księgarni Tak Czytam. Proponujemy bogato ilustrowane atlasy oraz zeszyty zadań, dzięki którym podróże palcem po mapie będą ciekawe, inspirujące i pouczające.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Niebo

74,90 PLN
99,95 PLN
Oszczędzasz 25.05 PLN
Cena rynkowa: 99.95 PLN
Wyprzedaż

Czy znasz ten kraj?

8,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 11.09 PLN
Cena rynkowa: 19.99 PLN
Wyprzedaż

Atlas Polski dla dzieci

11,90 PLN
24,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Wyprzedaż

Nela w krainie orek

39,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN
Wyprzedaż

Polska moja ojczyzna

21,00 PLN
50,00 PLN
Oszczędzasz 29.00 PLN