Wczytuję dane...

ATLASY GEOGRAFICZNE, GEOGRAFIA POLSKI I ŚWIATA

Atlas geograficzny dla dzieci: Poznajemy świat!

Ziemia to niezwykła planeta. Mnóstwo tu przepięknych i oryginalnych miejsc. Część z nich możemy odwiedzić podczas wakacyjnych podróży, inne pozostanie nam zwiedzać przysłowiowym palcem po mapie. Atlas geograficzny dla dzieci to wyjątkowe publikacje, dzięki którym podróże palcem po mapie są wyjątkowo atrakcyjne i pouczające. Bogato ilustrowane wydawnictwa przedstawiają najpiękniejsze miejsca w na danym kontynencie, dzikie zwierzęta i charakterystyczne budowle. Jednocześnie dzięki opisom dziecko zdobywa ciekawe informacje na temat życia w różnych miejscach.

Oferta atlasów geograficznych dla dzieci jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Obejmuje zarówno atlasy Polski, jak i atlasy świata. Poszczególne wydawnictwa różnią się pod względem dostosowania do wieku małego czytelnika, co pozwala rozpocząć podróże w nieznane już w bardzo wczesnym wieku. Obok tradycyjnych atlasów dla dzieci oferujemy także interaktywne książki z zadaniami, które jeszcze bardziej angażują dziecko i w ten sposób pomagają zapamiętać jeszcze więcej z każdej podróży.

Atlas Polski dla dzieci: Polska, jakiej nie znacie!

Atlas Polski dla dzieci to określenie, pod którym mieści się szereg pozycji literackich dedykowanych dla młodszych i starszych dzieci. Oferowane atlasy Polski dostarczają informacji na temat naszego kraju, jednocześnie zapraszając czytelników do wspólnej zabawy. Ćwiczenia i zadania pomagają w utrwalaniu wiedzy i rozwijają umiejętności przydatne w kolejnych etapach procesu dydaktycznego. W naszej ofercie nie może też zabraknąć atlasu świata. Atlas Świata to pozycja, która inspiruje, uczy, a nierzadko także bawi. Podobnie jak atlas Polski, atlas Świata przyjmuje postać wydawnictw kierowanych do dzieci w różnym wieku.

Poszukujecie atlasu geograficznego? Interesuje Was atlas Polski? Atlas Świata? Zachęcamy do szczegółowego zapóźnia się z ofertą księgarni Tak Czytam. Proponujemy bogato ilustrowane atlasy oraz zeszyty zadań, dzięki którym podróże palcem po mapie będą ciekawe, inspirujące i pouczające.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Milion rzeczy

22,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Promocja

Mały Polak

16,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Wyprzedaż

Niebo

74,90 PLN
99,95 PLN
Oszczędzasz 25.05 PLN
Wyprzedaż

Czy znasz ten kraj?

8,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 11.09 PLN