Wczytuję dane...

KSIĄŻECZKI DLA MAŁYCH DZIECI (WIEK 1-3)

Chwilę po narodzinach niemowlęta widzą bardzo niewyraźnie i nie odróżniają kolorów. Pierwsze miesiące życia to okres, w którym wszelkie zmysły dziecka dynamicznie się rozwijają, dlatego istotne jest to, by dostarczyć mu odpowiednią ilość bodźców. W przypadku wzroku doskonale sprawdzają się książki dla niemowląt, czyli pozycje zawierające mnóstwo kontrastowo zarysowanych kształtów i kolorowych obrazków stymulujących prawidłowy rozwój widzenia.

Książeczki dla 2 i 3 latka

Korzyści z oglądania i czytania dziecięcej literatury jest wiele niezależnie od wieku. Dlatego warto sięgać nie tylko po książki dla niemowląt, ale też książeczki dedykowane dla 2 latka i książeczki dla 3 latka. Po czym je rozpoznać? Dobre książki dla małych dzieci to takie, które fascynują, wzbudzają ciekawość, a przez to też - na długo zajmują czas. Świetnie sprawdzą się tutaj m.in. kreatywne zeszyty, krótkie pozycje z rymowankami, a także dłuższa literatura poruszająca różną tematykę.

Książeczki interaktywne dla rocznego dziecka: Sensoryczne, kąpielowe i inne

Wybierając książeczki dla dzieci należy zwrócić uwagę na ich dostosowanie do wieku małego czytelnika. Książeczki dla dzieci 0 – 2 interaktywne oferują szeroki wybór wydawnictw, które pod względem treści i opracowania graficznego dostosowane zostały do percepcji dzieci do lat dwóch. Obok kwestii merytorycznych bardzo ważną rolę pełni wydanie. Książki interaktywne dla rocznego dziecka powinny być wykonane z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów. To zapewni ich trwałość, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo malucha. Podobnymi wytycznymi powinniśmy się kierować wybierając książeczki interaktywne dla 2 latka.

Jako Księgarnia zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych wydawnictw. Książeczki interaktywne dla rocznego dziecka, podobnie jak dla starszych dzieci dobieramy pod kątem ich atrakcyjności wizualnej, zawartości merytorycznej oraz jakości wykonania. To pozwala nam dostarczać wyłącznie cenione wydawnictwa, które na przestrzeni lat zyskały zaufanie wielu rodziców.

Książeczki z okienkami dla rocznego dziecka: Rozbudzamy ciekawość i wyobraźnię

Dzieci są z natury ciekawe i cekawskie. Chciałyby wszystkiego dotknąć i spróbować… Książeczki z okienkami dla rocznego dziecka to doskonałe narzędzie poznawania świata. Pełne przeróżnych struktur pozwalają dzieciom uczyć się przez dotyk i skojarzenia. Dzięki tego typu wydawnictwom dzieci mogą sprawdzić jak miękki jest ogon wiewiórki i jak przyjemna w dotyku może być pokryta łuską skóra węża. W ten sposób uczą się tekstur. Książeczki z okienkami dla rocznego dziecka wspierają prawidłowy rozwój integracji sensorycznej, a w przypadku stwierdzenia jej zaburzeń mogą pełnić rolę narzędzia terapeutycznego.

Rodziców poszukujących wysokiej jakości zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem:

  • książeczek interaktywnych dla rocznego dziecka,
  • książeczek interaktywnych dla 2 latka,
  • książeczek z okienkami.

Szeroki wybór książek dla małych dzieci w TAKCZYTAM

Książki dla małych dzieci to niezwykłe publikacje pełniące wiele funkcji. Nie tylko uczą i bawią, ale także wspierają prawidłowy rozwój, pobudzają kreatywność i pozwalają poznać otaczający świat. W naszej księgarni  znajdziesz obszerną ofertę z zakresu książek dla małych dzieci. 

Oferujemy książki dla niemowląt, a także książeczki dla 2 latka i książeczki dla 3 latka. Posiadamy publikacje pełne ciekawych opowiadań i kolorowych ilustracji, a wśród nich książeczki sensoryczne, kartonowe, kąpielowe, kolorowanki, łamigłówki i wiele innych. Mnogość dostępnych tu tytułów daje ogromne możliwości wyboru, dzięki czemu z pewnością zadowolisz i zaspokoisz ciekawość nawet najbardziej wymagającego małego czytelnika. 

Szukasz książki dedykowanej dla niemowląt? Chcesz sprawić wyjątkowy prezent w postaci książeczki dla 2 lub 3 latka? W tym dziale znajdziesz idealne propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą dostępnych w tej kategorii książek dla małych dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Uwaga! Panda

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja

Na wsi. Obracanka

19,90 PLN
32,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja