Wczytuję dane...

BAJKI I OPOWIADANIA

Bajki dla dzieci do czytania

Czytanie książek to czynność, z którą warto oswajać dziecko już od najmłodszych lat. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy spędzanie czasu wolnego ogranicza się głównie do rozrywki w formie cyfrowej. Nic jednak nie zastąpi prawdziwej książki, która ma ogromną wartość edukacyjną. Bajki dla dzieci do czytania nie tylko uczą, ale także rozwijają, dlatego powinny stanowić ważny element każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz pozycje odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, a także klasyczne baśnie dla dzieci, które mają ogromną wartość moralizatorską.

Bajki do czytania dla dzieci – dla chłopców i dziewczynek

Okres dziecięcy to czas intensywnego rozwoju oraz nabywania nowych umiejętności. Czytanie ma pozytywny wpływ na intelekt, gdyż stymuluje mózg i pobudza wyobraźnię. Oprócz tego, baśnie dla dzieci są zakończone morałem, który już od najmłodszych lat uczy rozróżniania dobra od zła. W naszej ofercie oprócz klasycznych baśni, znajdziesz także współczesną literaturę dziecięcą oraz pozycje nawiązujące do ulubionych bohaterów kreskówek. Bajki dla dzieci do czytania mimo prostej fabuły, mają dużą wartość edukacyjną. Z tego powodu czytanie, przynosi wiele wymiernych korzyści:

  • rozwija wyobraźnię,
  • uczy rozróżniania dobra od zła,
  • stymuluje mózg,
  • poprawia pamięć i koncentrację,
  • rozwija wrażliwość moralną.

Wybierając bajki dla dzieci do czytania warto zdecydować się na pozycje, które są zgodne z wiekiem i zainteresowaniami malucha. Wspólne czytanie to także sposób na wspólne spędzanie czasu, dlatego warto traktować je jako codzienny rytuał.

Baśnie dla dzieci i nie tylko

Dziecko uczy się postępowania obserwując swoich rodziców, dlatego warto je przyzwyczaić do widoku z książką. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko literaturę dla najmłodszych, ale także ciekawe książki biograficzne dla dorosłych. Stale uzupełniamy zbiór o najnowsze pozycje, dlatego oprócz klasyki i baśni dla dzieci, znajdziesz u nas współczesne, światowe bestsellery.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą księgarni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

5 złotych

12,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 17.00 PLN
Promocja

Powiedz to w mig

22,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 7.00 PLN
Promocja

Przyjaciele. Znak

16,90 PLN
44,99 PLN
Oszczędzasz 28.09 PLN
Promocja

Miasto Potwór

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Miejsce na skale

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Konik Garbusek

34,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN
Promocja

Zacisze krecika

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja