Wczytuję dane...

MY LITTLE PONY

Książki My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony to serial animowany oparty na serii zabawek My Little Pony. Scenarzyści Hasbro Studios ożywili zabawkowe postacie, tworząc unikalną pod względem cech charakteru grupę kucyków. Ich przygody są zabawne, a zarazem niezwykle pouczające dla najmłodszych. Wraz z My Little Pony dzieci uczą się zasad funkcjonowania w grupie oraz tego, że każde zachowanie niesie za sobą określone, nie zawsze pozytywne konsekwencje.

My Little Pony książka to propozycja dla najmłodszych, którzy chcą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów także poza wielkim ekranem. Książki My Little Pony to książki z bajkami, jak również książeczki z zabawami i łamigłówkami. Zapraszając do wspólnej zabawy Kucyki pomagają dzieciom w rozwijaniu motoryki małej – w tym celu doskonale sprawdzają się książki z łączeniem kropek, mozaiki do wyklejania i kolorowania oraz panoramiczne kolorowanki. Nie opuszczając wspaniałego świata kucyków My Little Pony dziecko poznaje cyfry, litery i godziny. W ofercie wydawnictw nie brakuje oczywiście książek z bajkami oraz przewodników po świecie My Little Pony.

My Little Pony: Książka dla ciekawego świata dziecka

Wspaniały świat Kucyków to przestrzeń, w której odbija się nasza rzeczywistość. W czytelny dla dzieci sposób Kucyki pokazują świat, jego pozytywy i negatywy. Jednocześnie dostarczają wiele radości i powodu do uśmiechu. Przygody Kucyków są pouczające i zabawne, dzięki czemu dzieci mogą poznawać świat w naturalny dla siebie sposób – przez zabawę.                                                                                                    

Nasza Księgarnia szczyci się nieprzypadkowych doborem literatury dla najmłodszych. Wydawnictwa dobieramy ze względu na jakość wykonania, ilustracje oraz zawartość merytoryczną, stąd w naszej ofercie rodzice mogą znaleźć naprawdę dużo książek z zadaniami dla dzieci. Książki te stymulują rozwój intelektualny dzieci, jednocześnie wspierając rozwój motoryki małej i kreatywności. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z prezentowanymi wydawnictwami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów