Wczytuję dane...

BOHATEROWIE DISNEY'A

Walt Disney: Książki z niezapomnianymi bajkami i zadaniami

Bajki wytwórni Walt Disney Pictures bawią, uczą i wzruszają od pokoleń. Przepiękne ilustrowane historie – od interpretacji popularnych baśni, aż po projekty autorskie wytwórni – to rozrywka dla całej rodziny. Te niezwykłe historie możecie śledzić również w druku. Książki Disneya przenoszą historie i obraz z wielkiego ekranu na karty opowiadań, po które możecie sięgnąć w dowolnym miejscu i czasie. Bajki Disneya książki to oferta niezwykle zróżnicowana, w ramach której swoje ulubione historie znajdą dziewczynki i chłopcy, a także rodzice. Na tym jednak nasze propozycje się nie kończą.

Bajki Disneya są znane i cenione ze względu na edukacyjne przesłanie. Inspirowane nimi książki z zadaniami dla najmłodszych pozwalają na rozwijanie podstawowych umiejętności. Ćwiczą  motorykę małą, uczą liczyć i pisać, a także czytać. Nauka z bohaterami ulubionych bajek jest przyjemna i motywująca.

Bajki Disneya: Książki edukacyjne, bajki i książki z zabawami

Oferta książek inspirowanych bajkami Walta Disneya jest bardzo zdywersyfikowana, tak pod względem tematycznym, jak i merytorycznym. Znajdziemy tu zarówno książeczki z opowiadaniami i zadaniami dla najmłodszych dzieci, jak i nieco starszych czytelników. Bohaterowie Walta Disneya pozwalają na zabawę modą, uczą obsługi zegara i pokazują jak ważna jest w życiu prawdziwa przyjaźń. W tej kategorii znajdziecie również szereg książeczek z naklejkami i tatuażami. Rozwój motoryki małej stymulują natomiast książki z zadaniami do kolorowania.

Rodziców poszukujących interesujących pozycji dla swoich dzieci zachęcamy do zapoznania się z bajkami Disneya. Książki odznaczają się pięknymi ilustracjami oraz drukiem na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu są przyjemne w dotyku i odporne na uszkodzenia mechaniczne, które nierzadko przydarzają się  najmłodszym czytelnikom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Auta 3. Przewodnik

9,90 PLN
36,99 PLN
Oszczędzasz 27.09 PLN