Wczytuję dane...

7-8 LAT

Książki dla 7 i 8 latka: Wybieramy książki dla pierwszoklasisty

Książki odgrywają istotną rolę w rozwoju i edukacji dzieci. Regularne czytanie pomaga budować więź z rodzicem, a kiedy dziecko jest starsze:

  • poszerzać wiedzę,
  • zwiększać zasób słownictwa,
  • ćwiczyć pamięć i koncentrację,
  • pobudzać wyobraźnię i kreatywność,
  • radzić sobie z emocjami.

Wybierając książki dla pierwszoklasisty i nieco starszego dziecka warto zwrócić uwagę na tematykę publikacji. Wsłuchanie się w dzieci i pytanie je o ich zainteresowania to wyraz troski, a zarazem większa szansa na zakup książki dla siedmiolatki czy siedmiolatka, której treść rzeczywiście zainteresuje dziecko.

Książki dla pierwszoklasisty bardzo często zawierają zadania do wykonania. To książki wspomagające naukę liczenia i czytania, książki z zadaniami stymulującymi prawidłowy rozwój motoryki małej, jak również różnego rodzaju łamigłówki, dzięki którym dziecko uczy się logicznego myślenia i kreatywności. Tego typu pozycje doskonale sprawdzą się nie tylko jako książki dla 7 latków, ale również jako książki la 8 latków. Przytłaczanie dzieci zbyt poważną literaturą we wczesnym wieku na ogół przynosi skutek odwrotny od zamierzonego. Długie historie nużą się, nadmiar ćwiczeń zniechęca, a książka zamiast stać się najlepszym przyjacielem zapomniana leży w kącie.

Książki dla siedmiolatka i ośmiolatka: Pozycje dla dziewczynek i chłopców

Książki dla dzieci 7 i 8 lat to pozycje, które najczęściej dostosowane są już do płci malucha. Oczywiście w naszej księgarni znajdziesz różnego rodzaju książeczki, które spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. W tym wieku warto już jednak szukać dla dziecka pozycji, która mu się spodoba, czyli będzie dopasowana do zainteresowań danej osoby. W księgarni Tak Czytam znajdziesz książki dla 7 i 8 latków z dziedziny edukacja, jak również popularne baśnie i pierwsze książki fabularne dla tej grupy wiekowej.

W księgarni Tak Czytam znajdziecie szeroki wybór książek dla 7 i 8 latków. W asortymencie posiadamy publikacje, które z pewnością przypadną do gustu zarówno siedmiolatkom, jak i ośmiolatkom, chłopcom i dziewczynkom. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi pozycjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Nudzę się

12,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 22.00 PLN
Promocja

Smutno mi

12,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 22.00 PLN
Promocja

Martwię się

12,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 27.09 PLN
Promocja

Przykro mi

12,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 27.09 PLN
Promocja

Baśnie Weroniki

14,90 PLN
22,90 PLN
Oszczędzasz 8.00 PLN
Promocja

Iluzja

34,90 PLN
52,90 PLN
Oszczędzasz 18.00 PLN
Promocja

Sposób na Elfa

23,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 6.00 PLN
Promocja

Patykopies

9,90 PLN
24,90 PLN
Oszczędzasz 15.00 PLN
Promocja