Wczytuję dane...

KULTURA I SZTUKA

Sztuka to specyficzna dziedzina, która fascynuje miłośników kultury dawnych i teraźniejszych epok. Muzyka, malarstwo i rzeźbiarstwo miało duży wpływ na kształtowanie obecnej epoki, dlatego zagłębianie się w ich źródła jest niezwykle fascynujące. Książki o sztuce często zawierają nieznane ciekawostki z życia artystów, a także stanowią źródło inspiracji dla osób, które pasjonują się tymi tematami. W naszej księgarni znajdziesz ciekawe pozycje, dzięki którym poznasz historię sztuki z różnych epok.

Kultura – książki dla pasjonatów sztuki

Miłośnicy szeroko pojętej sztuki, często szukają publikacji, które zaskakują swoją formą i treścią. Książki o kulturze to wyjątkowa kategoria w naszej księgarni, gdyż nie zawiera się w niej tylko literatura. Większość publikacji to szczegółowe opracowanie sztuki z wielu epok, zawierające zdjęcia dzieł opatrzone komentarzem autora. Jeżeli chodzi o historię sztuki, książki zawierają mało znane informacje na temat dzieł, ich autorów oraz okoliczności ich powstania. W naszej ofercie znajdziesz bogaty zbiór pozycji na tematy związane ze sztuką, takie jak:

·         Malarstwo – są to książki o historii sztuki, zawierające szczegółowe opisy poszczególnych epok w malarstwie, ciekawostki biograficzne z życia najwybitniejszych malarzy, a także omówienie najpiękniejszych obrazów wraz z atlasem ich zdjęć.

·         Architektura i design — w tej kategorii znajdziesz nie tylko opracowania na temat najważniejszych budowli, które miały wpływ na dzisiejszą architekturę. To również książki z poradami wnętrzarskimi, które można wykorzystać we współczesnych aranżacjach.

Książki o sztuce zawierają nie tylko inspirujące zdjęcia, ale także ciekawe opisy skonstruowane w przystępny dla czytelnika sposób. Dzięki temu nawet osoby, które nie specjalizują się w architekturze czy malarstwie, mogą zdobywać nową wiedzę.

Historia sztuki – książki od wybitnych autorów

W naszej księgarni posiadamy książki o kulturze opracowane przez autorów, którzy specjalizują się w danej dziedzinie sztuki. Stanowią one źródło inspiracji i rzetelnej wiedzy popartej faktami. Stale poszerzamy ofertę o nowe pozycje, udostępniając najciekawsze książki o sztuce.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Atlas muzyki

32,90 PLN
49,95 PLN
Oszczędzasz 17.05 PLN
Promocja

Histeria sztuki

64,90 PLN
69,99 PLN
Oszczędzasz 5.09 PLN
Wyprzedaż

ag4 Media Facades

29,90 PLN
59,90 PLN
Oszczędzasz 30.00 PLN
Promocja

Krótka historia filmu

21,90 PLN
55,00 PLN
Oszczędzasz 33.10 PLN
Promocja

Vermeer

92,90 PLN
149,95 PLN
Oszczędzasz 57.05 PLN