Wczytuję dane...

ENCYKLOPEDIE OGÓLNE I TEMATYCZNE, ATLASY, KSIĄŻKI NAUKOWE

Atlasy dla dzieci: Podróże bez ograniczeń

Dzieci są z natury ciekawe świata. Interesują się podróżami. Ciekawi ich to, jak spędzają czas ich rówieśnicy w różnych miejscach na ziemi. Atlasy dla dzieci to bogato ilustrowane wydawnictwa dla najmłodszych, w których obok map znajdziecie szereg zdjęć i ciekawostek dotyczących poszczególnych regionów.

Ciekawą propozycją dla najmłodszych są również atlasy z zadaniami. Proponujemy m.in. wyszukiwanki, w której dzieci mogą śledzić przygody mieszkańców różnych kontynentów, a przy okazji ćwiczyć spostrzegawczość i pamięć.

Encyklopedia dla dzieci: Fakty, ciekawostki, ważne informacje

Encyklopedia dla dzieci to publikacja, dzięki której dziecko może zdobywać wiedzę na bardzo różne tematy. Obok ogólnych encyklopedii dla dzieci wydawcy oferują również tematyczne encyklopedie, które koncentrują się na danym zagadnieniu. Tego typu książki stanowią doskonałe dopełnienie dla podręczników szkolnych. Wyróżniają się sposobem przekazywania informacji – jest on dopasowany do wieku i możliwości małych czytelników. Encyklopedie dla dzieci są również bogato ilustrowane, dzięki czemu dziecko może nie tylko przeczytać na dany temat, ale jednocześnie zobaczyć zdjęcie konkretnego zwierzęcia czy pojazdu.

Poszukujecie atrakcyjnie wydanego atlasu dla dzieci? Interesuje Was encyklopedia? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą księgarni Tak Czytam. Proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości wydawnictw dedykowanych najmłodszym. W asortymencie posiadamy pięknie ilustrowane atlasy dla dzieci oraz encyklopedie, w tym encyklopedie tematyczne. W tej kategorii oferujemy również słowniki i tematyczne atlasy edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Milion rzeczy

22,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Promocja

Powiedz to w mig

22,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 7.00 PLN
Promocja

Wielka księga robali

24,90 PLN
59,99 PLN
Oszczędzasz 35.09 PLN
Promocja

Mały Polak

16,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja