Wczytuję dane...

9-11 LAT

Książki dla 9, 10 i 11 latków: Wstęp do literatury młodzieżowej

Książka to najlepszy przyjaciel Twojego dziecka. Dzięki historiom zapisanym na kartach literatury młodzieżowej dzieci w wieku między 9 a 11 lat mogą poznawać odległe kraje, przeżywać niezwykłe przygody i śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Dobre książki dla 9, 10 i 11 latków:

  • wciągają młodego czytelnika,
  • poszerzają wiedzę dziecka,
  • pomagają zwiększyć zasób słownictwa,
  • ćwiczą pamięć i koncentrację,
  • pobudzają wyobraźnię i kreatywność,
  • uczą dziecko radzenia sobie z różnymi, nie tylko pozytywnymi emocjami.

Czytanie to wielka frajda, zwłaszcza dla dzieci, które potrafią czytać samodzielnie i mają możliwość decydowania o tym, po jakie książki sięgają. Wybierając książki dla 9 latka, 10 latka i 11 latka warto zapytać dziecko o jego zainteresowania i wsłuchać się w to, o czym nastolatek chciałby przeczytać.

Książki dla 9 latków, 10 latków i 11 latków: Szeroki wybór historii dla chłopców i dziewczyn

Oferta literatury młodzieżowej jest niezwykle szeroka i zróżnicowana. Znajdziemy tu zarówno książki od lat znane z kanonu lektur szkolnych, jak również publikacje popularnych obecnie autorów. Dużym zainteresowaniem wśród chłopców i dziewcząt cieszy się fantastyka. Dziewczynki często lubią czytać historie o innych dziewczynkach w podobnym do swojego wieku. Chłopcy znacznie chętniej sięgają po historie, w których bohaterowie posiadają magiczne moce. Ciekawą propozycją niezmiennie od lat pozostają książki dla młodych detektywów. Szpiegowska seria sensacyjna wciąga, bawi i uczy uważnego czytania.

Książki dla dzieci 9-11 lat – poznaj najciekawsze tytuły w naszej księgarni

Jesteśmy księgarnią internetową, oferującą szeroki wybór pozycji dla dzieci. W naszym asortymencie znajdziesz także ciekawe książki dla dzieci 9, 10 i 11 - letnich. Są to ciekawe historie, które trafiają do wyobraźni osoby wchodzącej w okres dorastania. W tym wieku dzieci potrafią już identyfikować się z bohaterami i wyrabiają sobie określony gust dotyczący określonego gatunku książek. Wśród książek z naszej oferty każde dziecko w wieku 9-11 lat znajdzie coś, co je zainteresuje.

Szukasz książek dla swojego dziecka? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą księgarni Tak Czytam. Oferujemy szeroki wybór książek dla dzieci w wieku od 9 do 11 roku życia. Znajdziesz tu zarówno klasyki, jak i debiutanckie publikacje autorów, którzy dopiero zdobywają zaufanie młodych czytelników.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Zatopiony świat

12,90 PLN
26,99 PLN
Oszczędzasz 14.09 PLN
Promocja

Mały Polak

16,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja

Kraina za mostem

16,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 28.00 PLN
Promocja

Drakula

24,90 PLN
54,90 PLN
Oszczędzasz 30.00 PLN
Promocja