Wczytuję dane...

9-11 LAT

Książki dla 9, 10 i 11 latków: Wstęp do literatury młodzieżowej

Książka to najlepszy przyjaciel Twojego dziecka. Dzięki historiom zapisanym na kartach literatury młodzieżowej dzieci w wieku między 9 a 11 lat mogą poznawać odległe kraje, przeżywać niezwykłe przygody i śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Dobre książki dla 9, 10 i 11 latków:

  • wciągają młodego czytelnika,
  • poszerzają wiedzę dziecka,
  • pomagają zwiększyć zasób słownictwa,
  • ćwiczą pamięć i koncentrację,
  • pobudzają wyobraźnię i kreatywność,
  • uczą dziecko radzenia sobie z różnymi, nie tylko pozytywnymi emocjami.

Czytanie to wielka frajda, zwłaszcza dla dzieci, które potrafią czytać samodzielnie i mają możliwość decydowania o tym, po jakie książki sięgają. Wybierając książki dla 9 latka, 10 latka i 11 latka warto zapytać dziecko o jego zainteresowania i wsłuchać się w to, o czym nastolatek chciałby przeczytać.

Książki dla 9 latków, 10 latków i 11 latków: Szeroki wybór historii dla chłopców i dziewczyn

Oferta literatury młodzieżowej jest niezwykle szeroka i zróżnicowana. Znajdziemy tu zarówno książki od lat znane z kanonu lektur szkolnych, jak również publikacje popularnych obecnie autorów. Dużym zainteresowaniem wśród chłopców i dziewcząt cieszy się fantastyka. Dziewczynki często lubią czytać historie o innych dziewczynkach w podobnym do swojego wieku. Chłopcy znacznie chętniej sięgają po historie, w których bohaterowie posiadają magiczne moce. Ciekawą propozycją niezmiennie od lat pozostają książki dla młodych detektywów. Szpiegowska seria sensacyjna wciąga, bawi i uczy uważnego czytania.

Książki dla dzieci 9-11 lat – poznaj najciekawsze tytuły w naszej księgarni

Jesteśmy księgarnią internetową, oferującą szeroki wybór pozycji dla dzieci. W naszym asortymencie znajdziesz także ciekawe książki dla dzieci 9, 10 i 11 - letnich. Są to ciekawe historie, które trafiają do wyobraźni osoby wchodzącej w okres dorastania. W tym wieku dzieci potrafią już identyfikować się z bohaterami i wyrabiają sobie określony gust dotyczący określonego gatunku książek. Wśród książek z naszej oferty każde dziecko w wieku 9-11 lat znajdzie coś, co je zainteresuje.

Szukasz książek dla swojego dziecka? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą księgarni Tak Czytam. Oferujemy szeroki wybór książek dla dzieci w wieku od 9 do 11 roku życia. Znajdziesz tu zarówno klasyki, jak i debiutanckie publikacje autorów, którzy dopiero zdobywają zaufanie młodych czytelników.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Bracia Lwie Serce

34,90 PLN
36,99 PLN
Oszczędzasz 2.09 PLN
Promocja

Dyktanda. Klasa 3

5,00 PLN
12,99 PLN
Oszczędzasz 7.99 PLN
Promocja

Oto jest Kasia

28,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 1.09 PLN