Wczytuję dane...

DLA MŁODZIEŻY

Autorzy piszący książki dla nastolatek i dla nastolatków stają przed ogromnym wyzwaniem. Oczekiwania młodzieży w tymże zakresie są bardzo wysokie. Książki młodzieżowe muszą bowiem zapewnić im tyle równie silnych emocji i wrażeń, jakie oferują im inne formy rozrywki i ludzie, z którymi spotykają się na co dzień.

Tłumaczyć nie trzeba faktu, że obcowanie z literaturą rozwija wyobraźnię, poszerza horyzonty, uczy tolerancji i sprawia, że jesteśmy bardziej empatyczni wobec innych. Zainteresowanie młodzieży czytaniem jest zadaniem ciężkim, jednak możliwym do zrealizowania. Najlepsze książki dla nastolatek i chętnie czytane książki dla nastolatków to tytuły wciągające i inspirujące, opowiadające o losach bohaterów, z którymi młody czytelnik może się łatwo utożsamić. I takie właśnie książki młodzieżowe znajdziesz w naszej księgarni.

Nasza biblioteczka to także doskonałe miejsce na zakup prezentu dla młodego miłośnika książek. W ofercie posiadamy ciekawe pozycje oraz serie literackie dla młodzieży, w tym popularną Nelę Podróżniczkę, której przygody cieszą się niezmiennym zainteresowaniem młodszych i starszych dzieci.

Książki młodzieżowe - szeroki wybór tytułów z różnych kategorii

Dobre książki nie muszą być drogie. Klasyki nie muszą trącać nudą, a fantastyka poza dostarczaniem rozrywki może skutecznie rozwijać wyobraźnię i uczyć abstrakcyjnego myślenia… Dlatego wybierając książki dla młodzieży nie powinniśmy się kierować żadnym uniwersalnym kluczem, zgodnie z którym nasz nastolatek musi przeczytać konkretną pozycję. Zamiast tego warto zaufać intuicji czytelniczej dziecka, które samo sięga po książki interesujące i inspirujące. I nawet jeśli nie są to pozycje z kanonu lektur szkolnych, z pewnością okażą się wartościowe dla jego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom młodych czytelników biblioteczka Tak Czytam oferuje pozycje rozmaite. Książki autorów krajowych i zagranicznych. Tytuły odznaczające się wysoką poczytnością oraz pozycje niszowe. Wszystkie w dobrej cenie i dostępne od ręki.

Tanie i dobre książki dla młodzieży w biblioteczne Tak Czytam

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze książki dla dzieci. Biblioteczka Tak Czytam to księgarnia internetowa, w której popularne pozycje literackie dla dzieci i młodzieży oferujemy w zaskakująco niskich cenach – poniżej cen katalogowych. Wierzymy, że dostęp do literatury jest ważny dla wszechstronnego rozwoju młodych ludzi, dlatego stale staramy się poszerzać zakres oferty handlowej o nowe, poszukiwane przez młodzież pozycje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Oczy mam tutaj

16,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 23.09 PLN
Promocja

Lekcja życia

6,90 PLN
15,75 PLN
Oszczędzasz 8.85 PLN
Promocja

Flip

14,90 PLN
34,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja

Chmura

14,90 PLN
39,00 PLN
Oszczędzasz 24.10 PLN
Promocja

Maneki-Neko

12,90 PLN
25,00 PLN
Oszczędzasz 12.10 PLN