Wczytuję dane...

DLA MŁODZIEŻY

Autorzy piszący książki dla nastolatek i dla nastolatków stają przed ogromnym wyzwaniem. Oczekiwania młodzieży w tymże zakresie są bardzo wysokie. Książki młodzieżowe muszą bowiem zapewnić im tyle równie silnych emocji i wrażeń, jakie oferują im inne formy rozrywki i ludzie, z którymi spotykają się na co dzień.

Tłumaczyć nie trzeba faktu, że obcowanie z literaturą rozwija wyobraźnię, poszerza horyzonty, uczy tolerancji i sprawia, że jesteśmy bardziej empatyczni wobec innych. Zainteresowanie młodzieży czytaniem jest zadaniem ciężkim, jednak możliwym do zrealizowania. Najlepsze książki dla nastolatek i chętnie czytane książki dla nastolatków to tytuły wciągające i inspirujące, opowiadające o losach bohaterów, z którymi młody czytelnik może się łatwo utożsamić. I takie właśnie książki młodzieżowe znajdziesz w naszej księgarni.

Nasza biblioteczka to także doskonałe miejsce na zakup prezentu dla młodego miłośnika książek. W ofercie posiadamy ciekawe pozycje oraz serie literackie dla młodzieży, w tym popularną Nelę Podróżniczkę, której przygody cieszą się niezmiennym zainteresowaniem młodszych i starszych dzieci.

Książki młodzieżowe - szeroki wybór tytułów z różnych kategorii

Dobre książki nie muszą być drogie. Klasyki nie muszą trącać nudą, a fantastyka poza dostarczaniem rozrywki może skutecznie rozwijać wyobraźnię i uczyć abstrakcyjnego myślenia… Dlatego wybierając książki dla młodzieży nie powinniśmy się kierować żadnym uniwersalnym kluczem, zgodnie z którym nasz nastolatek musi przeczytać konkretną pozycję. Zamiast tego warto zaufać intuicji czytelniczej dziecka, które samo sięga po książki interesujące i inspirujące. I nawet jeśli nie są to pozycje z kanonu lektur szkolnych, z pewnością okażą się wartościowe dla jego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom młodych czytelników biblioteczka Tak Czytam oferuje pozycje rozmaite. Książki autorów krajowych i zagranicznych. Tytuły odznaczające się wysoką poczytnością oraz pozycje niszowe. Wszystkie w dobrej cenie i dostępne od ręki.

Tanie i dobre książki dla młodzieży w biblioteczne Tak Czytam

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze książki dla dzieci. Biblioteczka Tak Czytam to księgarnia internetowa, w której popularne pozycje literackie dla dzieci i młodzieży oferujemy w zaskakująco niskich cenach – poniżej cen katalogowych. Wierzymy, że dostęp do literatury jest ważny dla wszechstronnego rozwoju młodych ludzi, dlatego stale staramy się poszerzać zakres oferty handlowej o nowe, poszukiwane przez młodzież pozycje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Maneki-Neko

12,90 PLN
25,00 PLN
Oszczędzasz 12.10 PLN
Promocja

Lustro Pana Grymsa

23,00 PLN
26,90 PLN
Oszczędzasz 3.90 PLN
Promocja

W krainie Kota

29,90 PLN
32,90 PLN
Oszczędzasz 3.00 PLN
Promocja