Wczytuję dane...

FANTASTYKA: SCI-FI I FANTASY

Książki sci-fi i fantasy

Zanurz się w zupełnie innym świecie i realiach dzięki książkom sci-fi i fantasy. Te bardzo lubiane gatunki stwarzają ogromne pole do popisu dla wyobraźni autora. Dlatego tytuły w tym dziale są tak różnorodne. Książki fantasy i sci-fi różnią się od siebie, jednak łączy je akcja tocząca się w świecie, który różni się od tego realnego czy współczesnego.

Książki sci-fi, czyli z gatunku fantastyki naukowej (science fiction) przedstawiają przede wszystkim wizję przyszłości, ówczesną technologię i osiągnięcia naukowe. Często pojawiają się w nich motywy podróży w czasie lub kosmosie, a także życia pozaziemskiego. Mogą kreować świat, który wydaje się bardzo realistyczny lub też snuć bardzo odważne wizje. Natomiast wszelkie fantastyczne elementy opisane w tego rodzaju historiach są zakorzenione w teorii naukowej. Akcja książek sci-fi zwykle jest wartka, może zawierać również elementy thrillera lub sensacji.

Książki fantasy przedstawiają historie ulokowane w świecie odrealnionym. Najczęściej zawierają motywy magiczne, a także mistyczne. Często pojawiają się w nich mityczne, baśniowe postaci i stwory, jak np. smoki czy elfy. Świat przedstawiony może również czerpać inspiracje ze średniowiecza lub starożytności. Z tego powodu książki fantasy oferują czytelnikom wspaniałą ucieczkę od rzeczywistości. Ich treść zwykle zawiera jednak wiele motywów, z którymi łatwo się utożsamiać – np. miłości, przyjaźni, bohaterstwa, śmierci, odpowiedzialności i wielu innych.

Nasza oferta obejmuje tanie książki sci-fi i fantasy dla każdego miłośnika tych gatunków. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz snuć wizje ponurej przyszłości, czy też zanurzyć się w mistycznym świecie, znajdziesz tu coś dla siebie. Proponujemy zarówno tytuły znanych autorów czy lubiane serie, jak i warte sprawdzenia pozycje, o których być może nie słyszałeś. Wszystkie książki fantasy i sci-fi, które tu znajdziesz, mają wyjątkowo atrakcyjne ceny, dlatego wierzymy, że z przyjemnością uzupełnisz nimi swoją biblioteczkę. Sprawdź!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Przyciąganie

16,90 PLN
42,90 PLN
Oszczędzasz 26.00 PLN
Promocja

Nic tylko pył

19,90 PLN
49,99 PLN
Oszczędzasz 30.09 PLN
Promocja

Vivo

16,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 23.09 PLN
Promocja

Jednostka

16,90 PLN
39,00 PLN
Oszczędzasz 22.10 PLN
Promocja

Onyx & Ivory

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Arena 13, tom 1

16,90 PLN
37,90 PLN
Oszczędzasz 21.00 PLN
Promocja