Wczytuję dane...

FANTASTYKA: SCI-FI I FANTASY

Książki sci-fi i fantasy

Zanurz się w zupełnie innym świecie i realiach dzięki książkom sci-fi i fantasy. Te bardzo lubiane gatunki stwarzają ogromne pole do popisu dla wyobraźni autora. Dlatego tytuły w tym dziale są tak różnorodne. Książki fantasy i sci-fi różnią się od siebie, jednak łączy je akcja tocząca się w świecie, który różni się od tego realnego czy współczesnego.

Książki sci-fi, czyli z gatunku fantastyki naukowej (science fiction) przedstawiają przede wszystkim wizję przyszłości, ówczesną technologię i osiągnięcia naukowe. Często pojawiają się w nich motywy podróży w czasie lub kosmosie, a także życia pozaziemskiego. Mogą kreować świat, który wydaje się bardzo realistyczny lub też snuć bardzo odważne wizje. Natomiast wszelkie fantastyczne elementy opisane w tego rodzaju historiach są zakorzenione w teorii naukowej. Akcja książek sci-fi zwykle jest wartka, może zawierać również elementy thrillera lub sensacji.

Książki fantasy przedstawiają historie ulokowane w świecie odrealnionym. Najczęściej zawierają motywy magiczne, a także mistyczne. Często pojawiają się w nich mityczne, baśniowe postaci i stwory, jak np. smoki czy elfy. Świat przedstawiony może również czerpać inspiracje ze średniowiecza lub starożytności. Z tego powodu książki fantasy oferują czytelnikom wspaniałą ucieczkę od rzeczywistości. Ich treść zwykle zawiera jednak wiele motywów, z którymi łatwo się utożsamiać – np. miłości, przyjaźni, bohaterstwa, śmierci, odpowiedzialności i wielu innych.

Nasza oferta obejmuje tanie książki sci-fi i fantasy dla każdego miłośnika tych gatunków. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz snuć wizje ponurej przyszłości, czy też zanurzyć się w mistycznym świecie, znajdziesz tu coś dla siebie. Proponujemy zarówno tytuły znanych autorów czy lubiane serie, jak i warte sprawdzenia pozycje, o których być może nie słyszałeś. Wszystkie książki fantasy i sci-fi, które tu znajdziesz, mają wyjątkowo atrakcyjne ceny, dlatego wierzymy, że z przyjemnością uzupełnisz nimi swoją biblioteczkę. Sprawdź!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Zawisza Czarny

19,90 PLN
36,90 PLN
Oszczędzasz 17.00 PLN
Cena rynkowa: 36.90 PLN
Wyprzedaż

Mageot

7,00 PLN
25,00 PLN
Oszczędzasz 18.00 PLN
Wyprzedaż

Pasożyt

10,00 PLN
32,90 PLN
Oszczędzasz 22.90 PLN
Wyprzedaż

Si

16,90 PLN
43,90 PLN
Oszczędzasz 27.00 PLN
Cena rynkowa: 43.90 PLN
Wyprzedaż

Maddaddam

19,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN