Wczytuję dane...

HISTORIA POLSKI

Książki o historii Polski to niezwykle interesujące, nierzadko zaskakujące lektury potrafiące wciągnąć czytelnika na długie godziny. Jeśli fascynujesz się historią Polski, interesuje Cię dawna polityka, wojny czy kultura, a może uwielbiasz czytać biografie słynnych Polek i Polaków - ta kategoria księgarni TAKCZYTAM.com jest idealnym miejscem dla Ciebie. 

Historia Polski - książki, które warto przeczytać

W dziale historia Polski oferujemy książki, które poruszają wiele zagadnień dotyczących różnych epok - począwszy od średniowiecza, aż po współczesne dzieje. Te fascynujące i ciekawe lektury pomogą znacznie rozszerzyć i utrwalić zdobytą w szkole wiedzę. Bez wątpienia odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i rozbudzą ciekawość.

Dzięki dostępnym w tej kategorii książkom o historii Polski zapoznasz się z biografiami władców, królów i bohaterów mających ogromny wpływ na kształtowanie się naszego kraju. Poznasz charakterystykę dawnego społeczeństwa i ewoluującej przez wieki kultury.  Niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem książek o początkach historii Polski, szukasz ciekawostek na temat rodu Jagiellonów czy okresu PRL-u - mnogość dostępnych tytułów sprawia, że z pewnością znajdziesz interesującą Cię lekturę. 

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas książek o historii Polski. W asortymencie posiadamy równie ciekawe tytuły o II wojnie światowej oraz publikacje wojskowe i militarne. Zapewniamy obszerny wybór książek w prawdopodobnie najniższych cenach. Przekonaj się sam!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Damy ze skazą

29,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 15.00 PLN
Cena rynkowa: 44.90 PLN
Wyprzedaż

Dama z pieskiem

19,90 PLN
45,00 PLN
Oszczędzasz 25.10 PLN
Cena rynkowa: 45.00 PLN