Wczytuję dane...

KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH

Antystresowe kolorowanki

Czy zdarzyło ci się kiedyś zamalować całą kartkę podczas rozmowy telefonicznej czy spotkania? Jeśli tak, warto rozważyć kolorowanki relaksacyjne dla dorosłych. To nic innego, jak różnego rodzaju obrazki, które zgodnie ze sztuką z dzieciństwa należy we właściwy sposób pokolorować. W ten sposób możemy stworzyć ponadczasowe landszafty, odtworzyć znany obraz czy po prostu stworzyć nowe, surrealistyczne dzieło, które pokochałby sam Dali.

Antystresowe kolorowanki dla dorosłych cieszą się dużą popularnością już od wielu lat – nie ma w tym nic nadzwyczajnego, jako że obcowanie ze sztuką od wieków uznawane jest za doskonałą formę wyciszenia negatywnych emocji. Te proste zadania, które polegają na zamalowaniu poszczególnych elementów wspomagają także koncentrację, ale co najważniejsze – wciąż ćwiczą nasz mózg i pozwalają zachować w dużej sprawności motorykę małą, co znacznie opóźnia procesy starzenia!

Kolorowanki relaksacyjne dla dorosłych, choć niezwykle przypominają dziecięce ćwiczenia, to doskonała forma relaksu i odprężenia dla tych, którzy pamiętną 18 mają już dawno za sobą! Gwarantujemy, że ta dziecięca zabawa może przynieść nie tylko wiele radości, ale przede wszystkim wpłynie pozytywnie na skupienie i rozładuje negatywne napięcie, czyli da nam dokładnie to, czego potrzebujemy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Kraina Baśni

12,90 PLN
22,90 PLN
Oszczędzasz 10.00 PLN
Wyprzedaż

Najpiękniejszy dar

16,90 PLN
24,99 PLN
Oszczędzasz 8.09 PLN
Wyprzedaż

Kolorowy chillout

5,50 PLN
24,90 PLN
Oszczędzasz 19.40 PLN
Wyprzedaż

Sztuka Zentangle

12,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 17.00 PLN