Wczytuję dane...

BIOGRAFIE, LISTY, WSPOMNIENIA

Czytanie książek pozwala się przenieść w świat fantazji i zagłębić się w perypetie opisywanych bohaterów. Istnieje jednak gatunek literacki, w którym nie ma miejsca na zmyślone postaci i miejsca, gdyż przedstawione wydarzenia mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ten typ beletrystyki to książki biograficzne, które pozwolą poznać losy najważniejszych osobistości w dziejach historii. Życiorysy znanych osób prezentują często nieznane dotąd fakty, które mogą całkowicie zmienić postrzeganie pewnych spraw oraz pozwolą zrozumieć bieg niektórych zdarzeń.

Biografie znanych ludzi

W dziejach świata i Polski było wiele wybitnych postaci, które miały wpływ na dalsze koleje losu. Biografie takie przedstawiają autentyczne wydarzenia z życia autorytetów, które nie zawsze są przyjemne i radosne. W naszej ofercie znajdziesz książki biograficzne dotyczące wielu przeszłych epok, a także życiorysy współczesnych sław, polityków i artystów. Wśród naszch propozycji, dostępne są biografie takich osobistości, jak:

  • Napoleon,
  • Wagner,
  • Bob Marley,
  • Audrey Hepburn,
  • Andrzej Grabowski.

Oprócz typowych książek biograficznych i autobiografii, znajdziesz także zapiski z najważniejszych wydarzeń, które pozwalają zrozumieć ich przebieg. Są to często relacje z wojny, ze świata polityki czy sportu.

Inspirujące książki biograficzne

Książki przedstawiają autentyczne wydarzenia, bez koloryzowania i naginania rzeczywistości. Biografie mogą całkowicie zmienić pogląd na ważne sprawy, gdyż często wyjaśniają motywację do podejmowanych decyzji, które miały wpływ na historię. W naszej ofercie znajdziesz także książki psychologiczne, które pozwolą jeszcze lepiej zrozumieć zachowania innych ludzi i przeanalizować ich tok myślenia. Książki biograficzne i psychologiczne stanowią jeden z najbardziej autentycznych gatunków beletrystyki, gdyż poruszają intymne tematy, często mające tragiczne skutki.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą księgarni, którą stale uzupełniamy o najnowsze pozycje i światowe bestsellery.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Żony Beatlesów

30,50 PLN
49,99 PLN
Oszczędzasz 19.49 PLN
Promocja

Święta Faustyna

31,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 18.00 PLN
Promocja

Mój ukochany syn

21,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 28.00 PLN
Promocja

Obietnica poranka

19,90 PLN
43,00 PLN
Oszczędzasz 23.10 PLN
Wyprzedaż

Płotka

39,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 10.00 PLN
Promocja