Wczytuję dane...

REPORTAŻ I PUBLICYSTYKA

Literatura faktu to gatunek literacki, w którym nie ma miejsca na fikcję. Tutaj przedstawiony świat stanowią autentyczne postaci i wydarzenia, które rzeczywiście miały miejsce. Do literatury faktu zalicza się nie tylko biografie i wspomnienia, ale przede wszystkim reportaże. Pisane zarówno przez pisarzy, jak i również dziennikarzy, pozwalają zdobyć solidną dawkę informacji, a co za tym idzie - poszerzyć wiedzę na temat otaczającego świata. 

Literatura faktu i reportaże - mnogość tytułów o zróżnicowanej tematyce

W księgarni TAKCZYTAM.com oferujemy Ci obszerny wybór książek z gatunku literatura faktu i reportaż, dzięki którym zapoznasz się z minionymi czasami i lepiej zrozumiesz te obecne. Wśród nich znajdziesz reportaże społeczne, polityczne i podróżnicze. 

Bestsellery z tychże kategorii to między innymi opowiadające o nierzadko niezwykle kontrastowych i zaskakujących Emiratach “Beduinki na Instagramie” Aleksandry Chrobak, odkrywająca nastroje panujące na Bliskim Wschodzie pozycja pt. “Mój brat obalił dyktatora” autorstwa Jerzego Haszczyńskiego oraz fascynująca opowieść o delfinach, czyli “Podróż różowych delfinów. Wyprawa do Amazonii.” Sy Montgomery. A to tylko niewielka część oferty reportaży, jakie Ci proponujemy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą literatury faktu. W przygotowanym asortymencie zawarliśmy nie tylko najnowsze tytuły, ale także nieco starsze pozycje, których nie sposób doszukać się w innych księgarniach. Wybierając polecane przez nas publikacje z pewnością przeniesiesz się do przeszłości, poszerzysz swoje horyzonty i wiedzę na temat świata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Nebraska

8,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 26.00 PLN
Promocja

Centrum śmierci

24,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Promocja

Mój kraj, mój świat

6,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 33.00 PLN
Promocja