Wczytuję dane...

REPORTAŻ I PUBLICYSTYKA

Literatura faktu to gatunek literacki, w którym nie ma miejsca na fikcję. Tutaj przedstawiony świat stanowią autentyczne postaci i wydarzenia, które rzeczywiście miały miejsce. Do literatury faktu zalicza się nie tylko biografie i wspomnienia, ale przede wszystkim reportaże. Pisane zarówno przez pisarzy, jak i również dziennikarzy, pozwalają zdobyć solidną dawkę informacji, a co za tym idzie - poszerzyć wiedzę na temat otaczającego świata. 

Literatura faktu i reportaże - mnogość tytułów o zróżnicowanej tematyce

W księgarni TAKCZYTAM.com oferujemy Ci obszerny wybór książek z gatunku literatura faktu i reportaż, dzięki którym zapoznasz się z minionymi czasami i lepiej zrozumiesz te obecne. Wśród nich znajdziesz reportaże społeczne, polityczne i podróżnicze. 

Bestsellery z tychże kategorii to między innymi opowiadające o nierzadko niezwykle kontrastowych i zaskakujących Emiratach “Beduinki na Instagramie” Aleksandry Chrobak, odkrywająca nastroje panujące na Bliskim Wschodzie pozycja pt. “Mój brat obalił dyktatora” autorstwa Jerzego Haszczyńskiego oraz fascynująca opowieść o delfinach, czyli “Podróż różowych delfinów. Wyprawa do Amazonii.” Sy Montgomery. A to tylko niewielka część oferty reportaży, jakie Ci proponujemy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą literatury faktu. W przygotowanym asortymencie zawarliśmy nie tylko najnowsze tytuły, ale także nieco starsze pozycje, których nie sposób doszukać się w innych księgarniach. Wybierając polecane przez nas publikacje z pewnością przeniesiesz się do przeszłości, poszerzysz swoje horyzonty i wiedzę na temat świata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Egzekutor

24,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN