Wczytuję dane...

SENSACJA

Mrożące krew w żyłach historie, nieuchwytni mordercy, nieustępliwi detektywi, wciągnięci w wir wydarzeń bohaterowie – książki sensacyjne dostarczają wielu wrażeń. Ich lektura oddziałuje na wyobraźnię lepiej niż jakikolwiek film i na długo pozostaje w pamięci. Zwłaszcza teraz, kiedy dobre książki sensacyjne są takie tanie.

Biblioteczka Tak Czytam oferuje szeroki wybór tanich książek sensacyjnych autorów polskich i zagranicznych. W asortymencie posiadamy pozycje osadzone w różnych klimatach – od współczesnych sensacji, aż po historie inspirowane wydarzeniami historycznymi. Wybór jest tak duży i tak zróżnicowany, iż każdy z łatwością znajdzie tu książki dla siebie. Obok pojedynczych tytułów oferujemy możliwość skompletowania całych serii. Korzystne ceny oraz duża dostępność pozwalają na bezkompromisowy zakup ulubionych serii sensacyjnych, jak również zamówienie nieznanych pozycji na próbę. Wielu czytelników, którzy sięgnęli po nowych, nieznanych sobie autorów wraca do naszej biblioteczki po ich kolejne książki. Książki sensacyjne wciągają bez reszty i nie pozwalają się oderwać od lektury, nim historia nie dobiegnie do końca, a zagadka nie zostanie rozwiązana.

Dobre i tanie książki sensacyjne w zasięgu ręki

Wszystkie oferowane przez nas książki sensacyjne dostępne są w cenach niższych od cen katalogowych. Tanie pozycje kuszą i przyciągają uwagę miłośników sensacji. Ale bez obaw… Oferowane pozycje dostępne są od ręki, najczęściej w dużej liczbie egzemplarzy. To gwarantuje możliwość rozsmakowania się w lekturze bez konieczności długiego oczekiwania na realizację zamówienia. Jednocześnie nasza księgarnia internetowa stale rozszerza zakres oferowanych pozycji i tytułów, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania miłośników książek sensacyjnych i pozostałych gatunków literackich. Oferujemy przede wszystkim książki w przekładzie na język polski, w zależności od wydawnictwa dostępne w miękkiej i twardej oprawie. Coś dla siebie z pewnością znajdą tu również kolekcjonerzy literatury, którzy czerpią przyjemność z czytania oraz posiadania pięknie wydanych pozycji swoich ulubionych autorów. W biblioteczce Tak Czytam czekają na Państwa prawdziwe perełki – książki nowe i w pełni wartościowe, bez widocznych uszkodzeń okładek.

Obok książek sensacyjnych polecamy również tanie kryminały. Zarówno sensacje, jak i kryminały oferujemy w wariantach dla czytelnika dorosłego, jak i młodzieży. Sensacyjne książki dla młodzieży inspirują do sięgania po coraz to nowe lektury, jednocześnie rozwijający wyobraźnię młodego człowieka i uwrażliwiając go na to, co dzieje się wokół.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Cena wolności

16,90 PLN
36,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Cena rynkowa: 36.90 PLN
Wyprzedaż

Sfinks

16,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 18.00 PLN
Cena rynkowa: 34.90 PLN
Wyprzedaż

Obserwator

16,90 PLN
37,90 PLN
Oszczędzasz 21.00 PLN
Cena rynkowa: 37.90 PLN
Wyprzedaż

Jej drugie życie

14,90 PLN
37,00 PLN
Oszczędzasz 22.10 PLN
Cena rynkowa: 37.00 PLN
Wyprzedaż

Intruz

18,90 PLN
42,90 PLN
Oszczędzasz 24.00 PLN
Cena rynkowa: 42.90 PLN
Wyprzedaż

Pod powierzchnią

12,90 PLN
36,99 PLN
Oszczędzasz 24.09 PLN
Cena rynkowa: 36.99 PLN
Wyprzedaż

Ciuciubabka

12,90 PLN
36,99 PLN
Oszczędzasz 24.09 PLN
Cena rynkowa: 36.99 PLN
Wyprzedaż

Ferajna

9,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Cena rynkowa: 34.90 PLN