Wczytuję dane...

KLASYKA I LEKTURY

Klasyki literatury pięknej

Książki romantyczne, dramaty, fantastyka, ale i science-fiction – klasyki literatury pięknej to prawdziwe bogactwo słowa, które pomoże nam w odbyciu podróży nie tylko po historii cywilizacji, ale przede wszystkim – po uczuciach. To nie tylko obowiązkowe lektury, ale przede wszystkim niesamowite historie, które pomagają nam w poznaniu własnych uczuć i emocji, jak i po prostu – dają rozwinąć się wyobraźni.

Klasyki literatury pięknej to prawdziwe okno na świat – historie zapisane na kartach książek są również lekcją życia, pozwalają na emocjonalną przygodę, ale też i na relaks. Część z nich dotyka trudnych tematów pozwalając się z nimi oswoić, część natomiast zaprasza nas w niesamowitą podróż po własnych uczuciach i pragnieniach.

Klasyki literatury pięknej to tak Boska Komedia Dantego, Duma i Uprzedzenie Austin, czy Stary Człowiek i Morze Hemingwaya, który do dzisiaj pozostaje idolem dojrzewających nastolatków. Wśród klasyków nie zabraknie też Solaris Lema czy Diuny Herberta, co sprawia że ta dziedzina literatury to źródło nie tylko inspiracji, ale również podróż przez różnorodne style i gatunki – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Dwa bieguny

18,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 21.00 PLN