Wczytuję dane...

KSIĄŻKI NAUKOWE, POPULARNONAUKOWE, FILOZOFIA

Książki naukowe i literatura popularnonaukowa

Mimo tego, że dzięki Internetowi każdy z nas może mieć dostęp do nieograniczonych i darmowych zasobów informacji, to właśnie literatura jest wciąż cennym źródłem wiedzy na przeróżne tematy i zagadnienia. Książki popularnonaukowe dostarczają solidną dawkę informacji dla ciekawych świata i dają szerokie pole do własnych interpretacji. Z kolei książki naukowe to publikacje, które umożliwiają poznanie wiedzy sprawdzonej i weryfikowalnej, potwierdzonej w licznych źródłach.

Książki naukowe i popularnonaukowe, które warto przeczytać

W naszej księgarni internetowej TAKCZYTAM.com znajdziesz nie tylko wspaniałą literaturę piękną, relaksujące obyczaje, mrożące krew w żyłach kryminały czy przenoszące do innego wymiaru fantasy. W ofercie posiadamy również książki naukowe i literaturę popularnonaukową, które pozwalają zgłębiać się w świat nauki, literatury, sztuki, a nawet i ludzkiej psychiki. 

Znajdziesz tu specjalistyczne tytuły, a także pozycje bestsellerowe, sprzedające się na całym świecie w milionach egzemplarzy. Trudno spośród nich wybrać książki naukowe i literaturę popularnonaukową, które byłyby szczególnie warte przeczytania. Każda z nich obfituje bowiem w wartościową wiedzę. A Ty z pewnością sam najlepiej wiesz, jaka publikacja zaspokoi Twoją ciekawość i odpowie na wszystkie postawione pytania.

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą oferowanych przez nas książek popularnonaukowych. W przygotowanym asortymencie zawarliśmy nie tylko najnowsze tytuły, ale także nieco starsze pozycje, których nie sposób doszukać się w innych księgarniach. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Zmysły

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Próby

49,90 PLN
59,00 PLN
Oszczędzasz 9.10 PLN
Promocja

Mity nordyckie

42,90 PLN
59,00 PLN
Oszczędzasz 16.10 PLN
Promocja

O anarchizmie

24,90 PLN
29,80 PLN
Oszczędzasz 4.90 PLN
Promocja

O miłości do życia

19,90 PLN
26,00 PLN
Oszczędzasz 6.10 PLN
Promocja

Na ostrzu noża

16,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 28.00 PLN