Wczytuję dane...

STAR WARS. GWIEZDNE WOJNY

Star Wars: Książki dla dzieci

Tytuł „Star Wars” to światowy popkulturowy fenomen, który mimo upływu lat nie traci na atrakcyjności. Wydarzenia pokazane w filmach, a obecnie coraz częściej opisywane w literaturze dziecięcej i młodzieżowej to opowieści z przeszłości, stylizowane na wzór fabuły baśni oraz starożytnych eposów o herosach.

Star Wars książki dla dzieci to propozycja dla najmłodszych miłośników historii, które miały miejsce Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…  W tej kategorii książek znajdziecie również przewodniki po świecie Gwiezdnych Wojen oraz całe mnóstwo książek z zadaniami. Są i puzzle, i łamigłówki i zabawy z wyobraźnią. Na uwagę zasługują także Star Wars książki dla dzieci do nauki liczenia i pisania. To ciekawa alternatywa dla najmłodszych fanów Gwiezdnych Wojen, dzięki której nauka może się odbywać w przyjemnym dla dziecka kontekście. Takie podejście z pewnością uprzyjemni pracę i sprawi, że dziecko znacznie chętniej będzie ćwiczyć liczenie i pisanie.

Star Wars: Książki dla dzieci z niebanalnymi zadaniami

Najmłodsi uwielbiają konstruować. Z pewnością pomogą im w tym książki wypychanki oraz książki z modelami 3D do złożenia. Modele są drukowane na papierze o dużej gramaturze, co zapewnia ich sztywność i ułatwia składanie. Gotowe modele to doskonały pretekst do wielogodzinnych zabaw i tworzenia własnych historii, w których uczestniczą bohaterowie kultowej serii.

Dla nieco starszych dzieci proponujemy książki Star Wars z projektami. To kreatywne propozycje zabaw rozwijających wyobraźnię i motorykę małą, podczas których dziecko może stworzyć swoje własne rekwizyty. Alternatywą dla miłośników pracy z papierem mogą być książeczki origami. Wszystkie oferowane wydawnictwa cechują się wysoką jakością wydruku. Książeczki są estetyczne, pięknie ilustrowane i dostosowane do wieku czytelników. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Star Wars. Wyzwania

8,90 PLN
16,99 PLN
Oszczędzasz 8.09 PLN
Cena rynkowa: 17.90 PLN
Wyprzedaż

Wielkie układanie. Star Wars

19,90 PLN
40,00 PLN
Oszczędzasz 20.10 PLN
Cena rynkowa: 33.90 PLN
Wyprzedaż

Naklejkomania. Star Wars

7,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 12.09 PLN
Cena rynkowa: 14.99 PLN