Wczytuję dane...

DLA PODRÓŻNIKA

Książki dla podróżnika

Podróżowanie jest jedną z najprzyjemniejszych życiowych pasji! Jest to doskonały sposób na nowe doświadczenia, nawiązanie znajomości i poznanie innych kultur. Jednak aby czuć się w czasie wyprawy w pełni swobodnie i bezpiecznie, musisz być dobrze przygotowany. Właśnie w tym celu idealnie sprawdzą się wszelkie książki podróżnicze!

Poradniki podróżnicze

Książka dla podróżnika to nie tylko przewodnik, ale przede wszystkim poradnik! Lektury napisane przez doświadczonych globtroterów, którzy posiadają niezbędną wiedzę, zapewnią Ci komfort podróży. Dzięki książkom podróżniczym będziesz wiedział jak unikać zagrożeń turystycznych, jak poradzić sobie na wypadek nagłych problemów, jak logistycznie planować transport, jak przygotować plan wyprawy, jak wybrać odpowiednią trasę, jak zorganizować swój bagaż, a także jak zarządzać swoimi finansami. Poradniki zawierają też ogrom wskazówek dla podróżnika, które dotyczą odpowiedniego zachowania w różnych nieprzewidzianych sytuacjach, a także podpowiadają wiele wygodnych i praktycznych rozwiązań!

Prezent dla podróżnika

Książka podróżnicza to doskonały prezent dla każdego, kto lubi się przemieszczać. Może być to upominek dla zapalonych podróżników, którzy lubią odkrywać nowe miejsca lub dla tych, którzy dopiero planują swoją wyprawę. Poradniki podróżnicze są cennym prezentem dla tych, którzy pragną lepiej poznać świat. Mogą one zawierać cenne wskazówki dotyczące lokalnych atrakcji turystycznych, w tym muzeów i parków narodowych, a także informacje na temat bezpiecznego przemieszczania się, odpowiedniego ubioru, lokalnych zwyczajów i zachowań. Wybór odpowiedniego tytułu zależy od tego, jaki rodzaj podróży planuje obdarowana osoba. Istnieją książki, które skupiają się na szczegółowym planowaniu wycieczek, w tym różne opcje zakwaterowania, jak również książki opowiadające o historii i kulturze kraju, do którego osoba planuje się udać. Książka podróżnicza może być doskonałym prezentem dla osób, które cenią przygody i chcą wybrać się w niezapomnianą podróż, jak również dla wszystkich, którzy lubią odkrywać historię i znane miejsca. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz idealny tytuł!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Warszawa wielu kultur

55,90 PLN
69,00 PLN
Oszczędzasz 13.10 PLN
Wyprzedaż

Góry świata. SBM

72,90 PLN
99,95 PLN
Oszczędzasz 27.05 PLN
Wyprzedaż

Polak z Ukrainy

12,90 PLN
34,99 PLN
Oszczędzasz 22.09 PLN
Cena rynkowa: 35.00 PLN
Wyprzedaż

Włoski na wakacje

9,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Wyprzedaż

Wyprawa w głąb interioru

14,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 25.09 PLN
Cena rynkowa: 39.90 PLN
Wyprzedaż

Podróż

25,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 4.00 PLN
Cena rynkowa: 29.90 PLN
Wyprzedaż

Po kiju. Fotoopowiadania

24,90 PLN
39,00 PLN
Oszczędzasz 14.10 PLN
Cena rynkowa: 39.00 PLN
Wyprzedaż

Polskie góry

69,90 PLN
99,95 PLN
Oszczędzasz 30.05 PLN
Cena rynkowa: 99.99 PLN
Wyprzedaż