Wczytuję dane...

Wydawnictwo Znak

Znak - książki

Znak to renomowane i cenione wydawnictwo z bogatą historią, różnorodną ofertą i znaczącą pozycją na polskim rynku wydawniczym. Założone w 1959 roku przez osoby związane z "Tygodnikiem Powszechnym" i miesięcznikiem "Znak", wydawnictwo od lat kształtuje polski rynek książki, dostarczając wartościową literaturę o głębokim przesłaniu.

Wydawnictwo Znak od wielu lat wydaje książki wielu znanych autorów, w szeregu których znajdziemy noblistów i innych cenionych pisarzy oraz myślicieli.

Wydawnictwo Znak publikowało książki takich autorów i autorek jak: Czesław Miłosz, Wisława Szymborska, Karol Wojtyła (Jan Paweł II), Józef Tischner, Norman Davies, Josif Brodski, J.M. Coetzee, Mario Vargas Llosa.

Warto podkreślić, że wydawnictwo Znak publikuje książki z różnych dziedzin, obejmujących literaturę piękną, literaturę faktu, literaturę religijną, filozofię, psychologię, nauki społeczne, literaturę popularnonaukową i wiele innych.

Oferta wydawnictwa Znak promuje przede wszystkim wartości intelektualne i kulturowe.

Wydawnictwo Znak rozwija się dynamicznie, dostosowując się do zmieniających się warunków i potrzeb czytelników. Działalność tego wydawnictwa obejmuje nie tylko wydawanie książek, ale także inicjowanie różnych działań kulturalnych i społecznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Nic tylko pył

19,90 PLN
49,99 PLN
Oszczędzasz 30.09 PLN
Promocja

Kobiety z Vardo

29,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 15.00 PLN
Promocja