Wczytuję dane...

MILITARIA

Książki wojskowe i militarne

Wojskowość, militaria i działania zbrojne od zawsze cieszą się wysokim zainteresowaniem szczególnie wśród miłośników historii. Nic więc dziwnego w tym, że obecnie dostępnych jest wiele publikacji pozwalających zgłębiać wiedzę na te tematy. 

W księgarni internetowej TAKCZYTAM.com znajdziesz szereg książek wojskowych i militarnych o zróżnicowanej tematyce, poruszające wiele ciekawych zagadnień. Proponowane przez nas tytuły z pewnością zaspokoją Twoją ciekawość oraz poszerzą wiedzę dotyczącą tematów wojskowych, militarnych i nie tylko.

Książki wojskowe i militarne - obszerna gama tytułów dla każdego

Dział książek wojskowych i książek militarnych zawiera publikacje, encyklopedie i kompleksowe przewodniki, dzięki którym będziesz miał okazję zapoznać się z charakterystyką i ciekawostkami dotyczącymi samolotów wojennych, bombowców, okrętów, a także sprzętu bojowego, broni ręcznej i pancernej. Wybrane pozycje z tej kategorii przedstawią Ci również konstrukcje obronne i militarne budowle. Znajdzie się też coś dla miłośników historii jednostek specjalnych, strategii działań wojennych i służb wywiadowczych czy antyterrorystycznych.

Przejrzyj dostępne w naszej ofercie książki wojskowe i książki militarne i wybierz interesujący Cię tytuł. 

Oferujemy zarówno nowe publikacje, jak i również starsze pozycje, których nie sposób doszukać się w innych księgarniach internetowych i stacjonarnych. Zapewniamy obszerny wybór książek w prawdopodobnie najniższych cenach. Przekonaj się sam!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Broń palna

84,90 PLN
199,95 PLN
Oszczędzasz 115.05 PLN
Promocja

Achtung Panzer!

44,90 PLN
59,00 PLN
Oszczędzasz 14.10 PLN
Wyprzedaż

Czołg PzKpfw. VI Tiger

22,90 PLN
45,00 PLN
Oszczędzasz 22.10 PLN
Wyprzedaż

De Havilland DH

9,90 PLN
35,00 PLN
Oszczędzasz 25.10 PLN
Wyprzedaż

Krążownik Kormoran

16,90 PLN
34,00 PLN
Oszczędzasz 17.10 PLN
Wyprzedaż

Kontrterroryzm

19,00 PLN
33,00 PLN
Oszczędzasz 14.00 PLN