Wczytuję dane...

3-4 LATA

Książki dla trzy- i czterolatków: Jakie książki polubi Twoje dziecko?

Książki dla czterolatka to cała gama różnych, ciekawych pozycji. Znajdziemy tutaj zarówno książki o emocjach, jak i książki logopedyczne, interaktywne i z okienkami. Nie brakuje również wydawnictw zachęcających trzylatki i czterolatki do nauki czytania. Jak w morzu propozycji znaleźć tę, która najlepiej przypadnie Twojemu dziecku do gustu?

Książki dla czterolatków to pozycje, w ramach których coraz wyraźniej prezentuje się podział na książki dla 4 latka i 4 latki. Bardzo często są to publikacje inspirowane popularnymi bajkami dla dziewczynek i chłopców. Należy przy tym pamiętać, ze podział ten nie jest sztywny i różne pozycje wzbudzają zainteresowanie dzieci.

Książka dla 3 latka i 4 latka: Wydawnictwa interaktywne

Dzieci w wieku od 3 do 4 chętnie sięgają po książeczki z dodatkowymi atrakcjami. Książki dla trzylatków i czterolatków zawierają wiec zadania, naklejki, przyciski dźwiękowe, puzzle i wiele innych. Wśród publikacji wyróżnić możemy również dużą grupę tytułów sezonowych, a więc książeczek dla trzylatka i trzylatki, dzięki którym dziecko uczy się rozpoznawać pory roku.

Książka dla 4 latka powinna angażować dziecko do wykonywania różnych zadań. W tej roli świetnie sprawdzają się książki z wycinankami i kolorowankami. Ciekawą propozycją dla dzieci w tym wieku są tematyczne kolorowanki wodą. Wspierają one motorykę małą, jednocześnie umożliwiając pracę z kolorami bez użycia farb. To duże udogodnienie, które pozwala na zabawę w praktycznie dowolnym momencie.

Książki dla chłopca i dziewczynki: Wybieramy książki dla trzylatków i czterolatków

Rodziców poszukujących interesujących wydawnictw dla swoich pociech zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą księgarni Tak Czytam. Proponujemy szeroki wybór tytułów. Znajdziecie tu zarówno książeczki z ulubionymi bohaterami dziecięcych bajek, jak i kolorowe książki z zadaniami. Oferowane książki dla 4 latka to także pozycje, które przygotowują dziecko do nauki liczenia i czytania.

Książki dla dzieci 3 i 4 lata – znajdź ciekawe pozycje w naszym sklepie

Dzieci w wieku 3 lat są bardzo ciekawe świata i praktycznie wszystko potrafi je zadziwić. Maluchy w tym wieku chętnie sięgają po książki zawierające dużo kolorowych obrazków i, coraz częściej, po takie, które odpowiadają ich zainteresowaniom. Zakup książki dla 3-latka to świetna opcja na prezent edukacyjny, wspomagający rozwój malucha. W naszej ofercie znajdziesz również książki dla 4-latków, które mogą zawierać już nieco więcej treści zarówno edukacyjnych, jak i fabularnych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

5 złotych

12,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 17.00 PLN
Promocja

Milion rzeczy

22,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Promocja

Przyjaciele. Znak

16,90 PLN
44,99 PLN
Oszczędzasz 28.09 PLN
Wyprzedaż