Wczytuję dane...

ROZKŁADANE, Z OKIENKAMI, 3D, DŹWIĘKOWE

Książeczki interaktywne: Kolorowy świat literatury dziecięcej

Książeczki interaktywne oferują praktycznie nieograniczone możliwości zabawy. Książeczki dźwiękowe dla dzieci pozwalają najmłodszym na samodzielne czytanie historii, podczas gdy w wariancie dla nieco starszych dzieci wzbogacają historie dodatkowymi efektami dźwiękowymi, m.in. umożliwiają poznanie brzmienia wybranych instrumentów muzycznych. W wariantach dla młodszych dzieci książeczki dźwiękowe uczą „mowy” zwierząt i zaznajamiają maluchy z dźwiękami natury. Zapewniają wiele godziny nauki przez zabawę, dzięki której najmłodsi zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Gros z nich chętnie dzieli się nowymi wiadomościami ze swoimi pluszakami. Książeczki dźwiękowe to doskonałe uzupełnienie domowej zabawy w przedszkole.

Książeczki dla dzieci 3D: Oryginalne połączenie baśni i ruchomego obrazu

Obecnie dzieci są wystawiane na działanie zupełnie innych bodźców niż my byliśmy w ich wieku. To znacząco wpływa na model czytania i stosunek do książek. Najbardziej interesujące książeczki dla dzieci to te, które obok treści i barwnych ilustracji oferują element interaktywny. W tej roli doskonale sprawdzają się książeczki dla dzieci 3D z ruchomymi oraz książeczki z okienkami, które skrywają dodatkowe treści lub elementy graficzne.

Wydawnictwa tego typu są inspirowane przygodami ulubionych przez dzieci bajkowych bohaterów oraz przedmiotami, które najbardziej ich interesują. Chłopcy chętnie poznają dogłosy pojazdów, dziewczynki chcą sprawdzić, co słychać w lesie. Książeczki z okienkami to także bardzo pomocne materiały edukacyjne, dzięki którym dzieci poznają kształty, przeciwieństwa, czy kolory. Tego typu wydawnictwa warto mieć w domu, a także przedszkolu.

Książeczki interaktywne: Jak rozpoznać dobre wydawnictwo?

Dobrej jakości książeczki interaktywne są drukowane na papierze o wysokiej gramaturze. To zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu dzieci mogą bez obaw korzystać z wydawnictw samodzielnie bez obaw o uszkodzenie książki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Obracanka. Emocje

16,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja

Obracanka. Kolory

16,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja

Liczby. Obracanka

19,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 10.09 PLN