Wczytuję dane...

ROMANS I EROTYKA

Nic dziwnego w tym, że książki romantyczne, określane też jako romansidła czy romantyki, to jeden z najbardziej poczytnych gatunków literackich. Każdy z nas potrzebuje przecież wprowadzić czasem nieco romantyzmu do swojego życia. Sięgamy wtedy właśnie po romanse, które w zaledwie kilka chwil pozwalają oderwać się od szarej rzeczywistości i przenieść do świata pełnego miłosnych uniesień, namiętnych uczuć i jak na prawdziwą powieść romantyczną przystało - licznych przeciwności losu.

Spragnionych emocji czytelniczek i czytelników zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem książek romantycznych dla dorosłych. To nie byle jakie romansidła, lecz najlepsze w tej kategorii tytuły autorstwa polskich i zagranicznych autorek i autorów.

Romanse i erotyki - pozycje obowiązkowe nie tylko w kobiecej biblioteczce

Trudno oprzeć się marzeniom o wielkiej miłości. Dlatego romantyczne powieści cieszą się tak dużą popularnością. Zarówno klasyczne romanse, jak i popularne w ostatnich latach erotyki to świetne lektury, które wzruszają, bawią i pobudzają. To historie fikcyjne, jednak niezwykle realistyczne, dlatego rozbudzą w Tobie wiele skrywanych emocji. Poznaj historie zakończone happy endem i wzruszające do łez książki romantyczne, w których nie wspomniano nawet o szczęśliwym zakończeniu. Oferta obejmuje szereg tytułów w świetnych cenach – tanie romanse aż proszą się, by uzupełnić Twoją biblioteczkę o fascynujące i inspirujące książki o miłości.

Miłość współczesna i historyczna – tanie romanse

Kolekcja obejmuje powieści romantyczne osadzone we współczesnych realiach, jak i również historie, których akcja dzieje się kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat temu. Dzięki nim masz szansę przekonać się, że miłość jest uniwersalna, a dzisiejsze rozterki w zasadzie nie różnią się znacznie od tych, jakie przeżywali nasi przodkowie. Niezależnie od tego, jakie czasy najbardziej Cię fascynują, znajdziesz tu tanie romanse zgodne ze swoim gustem.

Ponad wszystko są to tytuły, które niezwykle przyjemnie się czyta – świetne, gdy potrzebujesz chwili dla siebie. Pełne zwrotów akcji na pewno nie pozwolą Ci się nudzić, a wśród bohaterów najpewniej znajdziesz niejedną bratnią duszę. Romantyczne książki to propozycja dla wszystkich tych, którzy od literatury oczekują wielu emocji i wzruszeń, a jednocześnie odprężenia.

Dobre książki o miłości pozwalają oderwać się od codziennych problemów, a nierzadko odkryć głęboko skrywane pragnienia. Ich lektura z pewnością nie jest stratą czasu, zwłaszcza że książki o miłości są tak różnorodne, a przedstawiane przez nie historie osadzone w tak odmiennych realiach, że każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Tanie książki romantyczne dla dorosłych

Jeśli nie potrzebujesz zachęty do czytania romantycznych książek, nasza propozycja jest dla Ciebie. Nie musisz obawiać się, że wydasz za dużo, ponieważ proponujemy przede wszystkim tanie romanse. Oferta obejmuje też dobre kryminały, powieści obyczajowe i sensacyjne, a także szereg książek niebeletrystycznych – wszystkie dostępne w świetnych cenach. To zarówno stosunkowo nowe pozycje, jak i starsze tytuły, którymi uzupełnisz braki w swojej bibliotece. Dlatego jest to propozycja, z której warto skorzystać. Daj się porwać płomiennym uczuciom – sprawdź, co oferujemy. Książki o miłości nie bez przyczyny zajmują ważne miejsce w ofercie naszej biblioteczki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

The Darkest Moon

16,90 PLN
42,99 PLN
Oszczędzasz 26.09 PLN
Promocja

One For My Enemy

19,90 PLN
59,99 PLN
Oszczędzasz 40.09 PLN
Promocja

Belgravia

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Przeznaczeni

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Miłość na niby

22,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 22.00 PLN
Wyprzedaż

Ex Hex, Tom 1

16,90 PLN
49,99 PLN
Oszczędzasz 33.09 PLN
Promocja

Glow up

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja

Szeptucha

14,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Wyprzedaż

Królowa nocy

6,00 PLN
18,99 PLN
Oszczędzasz 12.99 PLN
Wyprzedaż

Barwy miłości

6,00 PLN
18,99 PLN
Oszczędzasz 12.99 PLN
Wyprzedaż