Wczytuję dane...

KSIĄŻKI SENSORYCZNE I ELEMENTY RUCHOME

Książka sensoryczna dla rocznego dziecka: Poznajemy świat wieloma zmysłami

Dziecko poznaje świat wszystkimi zmysłami. Obserwuje, nasłuchuje, dotyka, a jak coś wydaje się kuszące to kosztuje… Wybierając książeczki dla najmłodszych warto sięgać po wydawnictwa, które rozumieją potrzeby maluchów i wychodzą im naprzeciw. To przede wszystkim wydawnictwa sensoryczne, dzięki którym dzieci mogą „czytać” i poznawać świat różnymi zmysłami.

Książka sensoryczna dla rocznego dziecka aktywuje poznawanie zmysłowe. Dziecko poznaje zmysłem wzorku i dotyku, nierzadko także słuchu. Niektóre wydawnictwa są dodatkowo interaktywne lub zawierają strony, które mogą wydawać różne odgłosy (np. szeleścić). Dodatkowo sympatyczne ilustracje i zagadki angażują do zabawy i pozwalają w ciekawy i rozwojowy sposób spędzić czas z dzieckiem.

Książka sensoryczna dla rocznego dziecka: Sięgamy po sprawdzone wydawnictwa

Książeczki sensoryczne dla najmłodszych powinny się cechować odpowiednią merytoryką i wydaniem. Ważne jest to, żeby były bezpieczne dla dzieci, nawet wówczas, gdy mały czytelnik pokusi się o skosztowanie którejś ze stron. Dlatego strony wydawnictw dla najmłodszych są najczęściej bardzo grube, co uniemożliwia oderwanie czy odgryzienie kawałka papieru.

W księgarni Tak Czytam oferujemy wysokiej jakości wydawnictwa dla najmłodszych. Precyzyjnie dobieramy książki sensoryczne pod kątem ich zawartości i wykonania. Dzięki temu oferowane pozycje stwarzają wiele okazji do wspólnej zabawy i samodzielnych eksploracji. Proponujemy książeczki sensoryczne, dzięki którym maluch będzie mógł pogłaskać zwierzątka mieszkające na łące, jak i dotknąć te, które na co dzień mieszkają głęboko pod wodą. Dotyk odgrywa znaczącą rolę w prawidłowym rozwoju dzieci. Różne faktury, kolory i odgłosy wydawane przez poszczególne materiały wspierają rozwój integracji sensorycznej i przygotowują malucha na kontakt ze znacznie szerszym spektrum bodźców.

Rodziców poszukujących atrakcyjnych i bezpiecznych książeczek sensorycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Uwaga! Panda

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja

Na wsi. Obracanka

19,90 PLN
32,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja

Roboty przyszłości

12,90 PLN
31,90 PLN
Oszczędzasz 19.00 PLN
Promocja

Zgadnij, co to?

9,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Promocja