Wczytuję dane...

DLA DZIECI

Czytanie to zajęcie, z którym warto zaprzyjaźniać dzieci od pierwszych lat życia. Wspólne czytane książki dla dzieci na dobranoc oraz rozwiązywane najlepsze książki dla dzieci z zagadkami procentują zainteresowaniem literackim, które często przeradza się w pasję czytelniczą młodych ludzi. Dzieci, którym książki towarzyszyły od najmłodszych lat chętnie sięgają po różne gatunki literackie i autorów poszukując swojej ulubionej narracji i tematyki. Czytelnictwo rozwija ich wyobraźnię, uczy, uwrażliwia na otoczenie, a nierzadko pozwala przeżyć niezapomniane przygody podczas podróży w odległe zakątki świata lub fantazyjne krainy.

Wspierając rodziców inspirujących dzieci do czytania biblioteczka Tak Czytam oferuje szeroki wybór pozycji literackich dla najmłodszych – dzieci kilkuletnich i tych trochę starszych. Oferujemy najlepsze książki dla dzieci w najlepszych cenach, co pozwoli Wam na skompletowanie ulubionej serii literackiej dziecka w naprawdę niewielkim budżecie. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują książki dla dzieci z zadaniami i zagadkami inspirowane ich ulubionymi bajkami. Na najmłodszych czytelników czekają tu Anna i Elza z Krainy Lodu, Lokomotywa Tomek wraz z przyjaciółmi, Zig Zag Mc Queen, Smerfy, Myszka Mickey i wielu innych.

Najlepsze książki dla dzieci – nie tylko do czytania!

Książki dla dzieci to wyjątkowe pozycje, dzięki którym dziecko może rozwijać się intelektualnie, jednocześnie trenując motorykę małą. Wśród propozycji dla najmłodszych nie brakuje bowiem kolorowanek, książek z zadaniami wymagającymi rysowania po śladzie czy książek z naklejkami. Baśniowi bohaterowie zapraszają do malowania wodą, układania puzzli, rozwiązywania zagadek, a przy okazji zaprzyjaźniają dziecko z czytaniem.

Biblioteczka Tak Czytam stara się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania dzieci i ich rodziców. Dlatego stale wzbogacamy oferowany asortyment o nowe, inspirujące pozycje. Wszystkie książki dla dzieci oferujemy w konkurencyjnych cenach – znacznie taniej, niż wskazuje na to cena katalogowa. Dzięki temu najmłodsi mogą czytać jeszcze więcej i rozwiązywać jeszcze więcej zadań, które przez zabawę z ulubionymi bohaterami bajek przygotowują ich na naukę w szkole.

Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Zachęcamy również do sprawdzenia, jakie książki dla młodzieży mamy w zanadrzu. Na wirtualnych półkach naszej internetowej księgarni znajdziecie Państwo rysowanki i kolorowanki, książki z zadaniami, literaturę dla dzieci i młodzieży, a także lektury szkolne z przystępnymi opracowaniami. A wszystko to naprawdę tanio!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Moje kocie życie

12,90 PLN
29,99 PLN
Oszczędzasz 17.09 PLN
Promocja

Uwaga! Panda

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN