Wczytuję dane...

DLA DZIECI

Czytanie to zajęcie, z którym warto zaprzyjaźniać dzieci od pierwszych lat życia. Wspólne czytane książki dla dzieci na dobranoc oraz rozwiązywane najlepsze książki dla dzieci z zagadkami procentują zainteresowaniem literackim, które często przeradza się w pasję czytelniczą młodych ludzi. Dzieci, którym książki towarzyszyły od najmłodszych lat chętnie sięgają po różne gatunki literackie i autorów poszukując swojej ulubionej narracji i tematyki. Czytelnictwo rozwija ich wyobraźnię, uczy, uwrażliwia na otoczenie, a nierzadko pozwala przeżyć niezapomniane przygody podczas podróży w odległe zakątki świata lub fantazyjne krainy.

Wspierając rodziców inspirujących dzieci do czytania biblioteczka Tak Czytam oferuje szeroki wybór pozycji literackich dla najmłodszych – dzieci kilkuletnich i tych trochę starszych. Oferujemy najlepsze książki dla dzieci w najlepszych cenach, co pozwoli Wam na skompletowanie ulubionej serii literackiej dziecka w naprawdę niewielkim budżecie. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują książki dla dzieci z zadaniami i zagadkami inspirowane ich ulubionymi bajkami. Na najmłodszych czytelników czekają tu Anna i Elza z Krainy Lodu, Lokomotywa Tomek wraz z przyjaciółmi, Zig Zag Mc Queen, Smerfy, Myszka Mickey i wielu innych.

Najlepsze książki dla dzieci – nie tylko do czytania!

Książki dla dzieci to wyjątkowe pozycje, dzięki którym dziecko może rozwijać się intelektualnie, jednocześnie trenując motorykę małą. Wśród propozycji dla najmłodszych nie brakuje bowiem kolorowanek, książek z zadaniami wymagającymi rysowania po śladzie czy książek z naklejkami. Baśniowi bohaterowie zapraszają do malowania wodą, układania puzzli, rozwiązywania zagadek, a przy okazji zaprzyjaźniają dziecko z czytaniem.

Biblioteczka Tak Czytam stara się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania dzieci i ich rodziców. Dlatego stale wzbogacamy oferowany asortyment o nowe, inspirujące pozycje. Wszystkie książki dla dzieci oferujemy w konkurencyjnych cenach – znacznie taniej, niż wskazuje na to cena katalogowa. Dzięki temu najmłodsi mogą czytać jeszcze więcej i rozwiązywać jeszcze więcej zadań, które przez zabawę z ulubionymi bohaterami bajek przygotowują ich na naukę w szkole.

Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Zachęcamy również do sprawdzenia, jakie książki dla młodzieży mamy w zanadrzu. Na wirtualnych półkach naszej internetowej księgarni znajdziecie Państwo rysowanki i kolorowanki, książki z zadaniami, literaturę dla dzieci i młodzieży, a także lektury szkolne z przystępnymi opracowaniami. A wszystko to naprawdę tanio!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Plusk!

12,90 PLN
38,00 PLN
Oszczędzasz 25.10 PLN
Promocja

Czyje jest morze?

12,90 PLN
38,00 PLN
Oszczędzasz 25.10 PLN
Promocja

Pan Patyk

32,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 7.00 PLN
Promocja

Nudzę się

12,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 22.00 PLN
Promocja

Smutno mi

12,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 22.00 PLN
Promocja

Martwię się

12,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 27.09 PLN
Promocja

Przykro mi

12,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 27.09 PLN
Promocja

Niedźwładek

19,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 20.09 PLN
Promocja

Emocje. Smutek

6,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja

Emocje. Wstyd

6,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja

Emocje. Radość

6,90 PLN
19,99 PLN
Oszczędzasz 13.09 PLN
Promocja