Wczytuję dane...

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Najlepsze książki dla przedszkolaka


Wartościowe książki dla przedszkolaków


Jak zachęcić najmłodszych do czytania? Najlepiej podarować im atrakcyjną graficznie, bogato ilustrowaną i wartościową książeczkę. W naszej ofercie tanich książek dla przedszkolaków znajdą Państwo tytuły, które uczą, bawią i wspomagają rozwój intelektualny dzieci.


Mądre książki dla przedszkolaków to również świetny upominek, wprowadzający najmłodszych w świat czytelnictwa. Książeczki dla przedszkoli proponowane przez nasz sklep pomogą w nauce czytania, pomogą opanować trudną sztukę pisania literek, pomogą poznać liczby i opanować pierwsze działania na cyferkach.

Książki zebrane tutaj podzieliliśmy na trzy kategorie:Baśnie i bajeczki dla przedszkolaków to nie tylko klasyczne baśnie znanych i cenionych autorów, czytanych przez pokolenia, to także pozycje nieszablonowe, współczesne w formie i treści. Dlaczego warto czytać przedszkolakom baśnie? Czytanie baśni pomoże rozwinąć najmłodszym moralną intuicję oraz zadziała ożywczo na ich wyobraźnię. 


Książki edukacyjne dla przedszkolaków to z kolei wybór książek, które łączą w sobie dwie rzeczy: zabawę oraz naukę. Zdecydowanie warto przyjrzeć się tej kategorii, gdyż pozycje w niej umieszczone, to doskonały sposób na wartościowe wykorzystanie czasu.


W ostatniej kategorii znajdą Państwo wierszyki, rymowanki i proste czytanki, które świetnie sprawdzą się jako pomoc w nauce czytania i oswajania dziecka z książkami. Krótka, wierszowana forma nie jest nużąca, a do tego zabawna treść z pewnością przykuje uwagę na dłużej.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Piwnice

14,90 PLN
28,00 PLN
Oszczędzasz 13.10 PLN