Wczytuję dane...

KULINARIA

Gotowanie to czynność, która wymaga posiadania odpowiednich umiejętności i predyspozycji. Tylko ciągła praktyka jest w stanie sprawić, że dania będą wychodzić coraz bardziej doskonałe i urozmaicone. Najprostsze potrawy można przygotować z pomocą tradycyjnych przepisów, jednak miłośnicy gotowania szukają coraz nowszych pomysłów na doskonalenie swoich umiejętności. Idealnym sposobem, aby poszerzać horyzonty, są książki kulinarne, dzięki którym urozmaicisz swój jadłospis i zachwycisz gości.

Najlepsze książki kulinarne ze sprawdzonymi poradami

Osoby, które lubią gotować, często eksperymentują w kuchni i modyfikują tradycyjne przepisy według własnych pomysłów. Jest to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności, jednak dużo lepsze rozwiązanie stanowią książki kulinarne. Polecane są nie tylko amatorom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w kuchni, ale także profesjonalistom poszukującym inspiracji do tworzenia nowych dań. Najlepsze książki kulinarne zawierają nie tylko przepisy, ale także praktyczne porady, dzięki którym potrawy będą jeszcze smaczniejsze. W ofercie naszej księgarni znajdziesz książki kulinarne napisane przez autorytety w branży gastronomicznej, a także autorów specjalizujących się w wybranych kuchniach świata. Wśród dostępnych kategorii można wymienić między innymi:

·         ciasta i desery - z przepisami na słodkie dania na każdą okazję,

·         napoje – zbiór przepisów na soki, koktajle oraz drinki alkoholowe i bezalkoholowe,

·         książki kucharskie – zawierające przepisy na dania na wybrane okazje czy z konkretnej kategorii produktów,

·         kuchnia polska i domowa – tradycyjne przepisy na potrawy według staropolskich receptur,

·         kuchnie świata–zestaw nieznanych przepisów i porad z najodleglejszych zakątków świata, które można przygotować w domowej kuchni.

Proponowane przez nas książki kulinarne napisane są w ciekawy sposób, dlatego mogą stanowić odprężającą lekturę dla miłośników gotowania. Zawarte w nich przepisy można wykorzystać w swojej kuchni, a praktyczne porady sprawią, że dania będą równie doskonałe, co w wysokiej klasy restauracji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Czekoladowe kulki

24,90 PLN
54,90 PLN
Oszczędzasz 30.00 PLN
Wyprzedaż

Wege dzieci

24,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN
Wyprzedaż

Thug Kitchen

21,90 PLN
59,90 PLN
Oszczędzasz 38.00 PLN
Wyprzedaż

Zdrowy mózg

24,90 PLN
45,00 PLN
Oszczędzasz 20.10 PLN
Wyprzedaż

Upiecz to!

32,90 PLN
49,99 PLN
Oszczędzasz 17.09 PLN
Wyprzedaż

Mąka i woda

36,90 PLN
54,99 PLN
Oszczędzasz 18.09 PLN
Wyprzedaż

Kaszoterapia

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Wyprzedaż

Smaki Dzieciństwa

19,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 10.00 PLN
Wyprzedaż