Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 26876
Dostępność: Dobra cena. Warto kupić teraz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

Niezwykła opowieść "Nić Arachny", w której nie brakuje sekretów i odwagi. Historia szlacheckiego rodu wciąga i zachwyca. Wpadnij na podlaską wieś, by śledzić losy bohaterów.

"Nić Arachny" to książka, w której opisane zostały losy szlacheckiego rodu Śmiałowskich. W ich niezwykłej historii łączą się ze sobą różne wątki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Opowieść o Śmiałowskich to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie wartości takie jak szacunek dla pamięci przodków i wierność tradycji. Przenieś się na zielone pola, przemierzaj kręte ścieżki pośród wierzb i brzóz. Dzięki tej książce zobaczysz, że dzisiejszy świat może niewiele różnić się od wczorajszego.

Akcja powieści toczy się w małej wsi na Podlasiu. Przytulisko z pozoru nie wyróżnia się niczym na tle innych podobnych miejscowości. W starym dworze mieszkają dziadkowie Michaliny. Dziewczyna spędza u nich każde wakacje. Młoda kobieta nie zdaje sobie sprawy, ile to miejsce skrywa sekretów. Pewien dziennik stanowi klucz do poznania dziejów szlacheckiej rodziny Śmiałowskich. Michalina zyskuje szansę, by odkryć sekrety przodków i przekonać się, że mimo upływu czasu jej losy są mocno splecione z ich historią.

Napisz opinię
2020-05-04 09:43:51 - Aleksander

Potrzebna lektura na wieczór? Proszę bardzo ta pozycja najlepiej się nadaje. Tytuł świetnie oddaje treść książki. Ponoć nasz los jest jak wielka pajęczyna, każda osoba to pojedyncza nić . Książka świetnie przeplata dawne i obecne losy rodziny.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-05 22:34:43 - Agata D

Wyjątkowa pozycja, która łączy wątki obyczajowe, romantyczne z wierzeniami słowiańskimi. Hipnotyzujący klimat małej podlaskiej wsi Przytulisko oczarował mnie już od pierwszych stron. Z niecierpliwością wyczekuję na kolejny tom serii! Autorka i tym razem mnie nie zawiodła - na pewno sięgnę po inne jej książki

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-06 16:47:47 - Magda W.

Książka porwała mnie od pierwszych stron, skrywane sekrety, historie rodzinne, słowiańskie obyczaje po prostu wow!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-11-04 20:03:51 - Aga

"Nić Arachny" to pierwszy tom sagi rodu Śmiałowskich, którego akcja rozgrywa się na przestrzeni ponad stu lat. Rodzinne spory, niespełnione miłości oraz tajemnice z przeszłości sprawiają, że książkę czyta się z dużym zainteresowaniem i przyjemnością. Ranata Kosin nie zapomina również o tle historycznym. Bohaterowie odczuwają konsekwencje ogłoszenia stanu wojennego czy wybuchu elektrowni w Czarnobylu, a nawiązania do słowiańskich wierzeń dodają kolorytu tej fascynującej historii.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Renata Kosin

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  460

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380757912

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...