Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14385
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Lambook

Marrakesz, plac Dżama al-Fna’. W powietrzu daje się wyczuć coś dziwnego a krwaworóżowy księżyc zwiastuje niebezpieczeństwo. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie bez śladu para turystów. Co wydarzyło się na głównym placu miasta, kiedy intrygującą parę kochanków widziano tu po raz pierwszy i ostatni? Czy ich zniknięcie to przypadkowa zbrodnia, czy zaplanowane morderstwo? A może zręczna mistyfikacja?

Zagadkę niezwykłej pary próbuje rozwikłać najsłynniejszy bajarz z Marrakeszu. Wciągając w swoją opowieść zgromadzonych wokół słuchaczy, krok po kroku stara się odtworzyć przebieg wydarzeń i poznać prawdę. Czy jednak jest to w ogóle możliwe? Czy istnieje jedna, niepodważalna wersja tej historii? A jeśli tak, czy bajarz zdoła ją odkryć i ocalić własnego brata?

Bajarz z Marrakeszu hipnotyzuje. To wciągająca historia o wielkiej namiętności, poświęceniu i zatraceniu w opowieści. Osadzona w egzotycznej marokańskiej scenerii, nawiązuje do wschodniej sztuki bajarstwa. Tutaj nic nie jest takie, jakie wydaje się być na początku, a prawda przybiera różne, zaskakujące oblicza.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-11-05 10:37:04 - Klaudia

Bajarz z Marrakeszu czaruje niesamowitym klimatem, to powieść tajemnicza i hipnotyzująca. Znakomita na długie jesienne wieczory jako ucieczka od codziennej rutyny. Polecam gorąco ;)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Joydeep Roy-Bhattacharya

 • Wydawnictwo: 

  Lambook

 • Ilość stron: 

  272

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788363531027

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten tytuł wybrali również...