Wczytuję dane...

OFERTA DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I PLACÓWEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH

Oferta dla szkół i przedszkoli - Tak Czytam


Nagrody do szkół

Koniec roku szkolnego lub różnego rodzaju konkursy organizowane w szkołach są idealną okazją na to, aby podarować uczniom książkę. Wybór książki na nagrodę szkolną ma na celu nie tylko wynagrodzić uczniom ich pracę, wysiłek oraz zaangażowanie ale przede wszystkim zachęcić do czytania oraz kształcenia lub rozwoju danych zainteresowań i pasji.

Oferta książek na nagrody dla szkół i przedszkoli

Spośród naszej bogatej oferty wybraliśmy i wyodrębniliśmy takie tytuły, które stanowią doskonałą propozycję nagród do szkół podstawowych oraz średnich a także przedszkoli.

W ramach oferty nagród do szkół i przedszkoli proponujemy Państwu:

  • - albumy tematyczne, przyrodnicze i krajoznawcze - tytuły pobudzające wyobraźnię, z mnóstwem ciekawostek i barwnych, przyciągających wzrok ilustracji,
  • - encyklopedie i literaturę popularnonaukową - obfitujące w przydatną wiedzę, poruszające w ciekawy sposób tematy z różnych dziedzin,
  • - książki dla dzieci - pełne kolorowych, wartościowych i interesujących treści, które rozwijają, bawią i uczą,
  • - literaturę piękną, w tym lektury szkolne - dostępne w wersjach z opracowaniem lub bez, w oprawach miękkiej lub twardej.

Wszystkie z powyższych dostępnych pozycji książkowych, które przedstawiamy Państwu w ramach oferty nagród, mogą stanowić również uzupełnienie biblioteki szkolnej czy też świetlicy, zapewniając uczniom wypełnienie wolnego czasu a przy tym rozwój i edukację.


Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną oraz konkurencyjną pod względem cen ofertą książek na nagrody szkolne a także złożenia zamówienia poprzez stronę internetową lub drogą mailową: sklep@takczytam.pl


W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wystawienia FV z 14-dniowym odroczonym terminem płatności. Instytucje publiczne mogą liczyć na dodatkowy rabat i darmową wysyłkę powyżej 300 zł. Prosimy o kontakt tel. 501310083 lub mailowy sklep@takczytam.pl w celu omówienia szczegółów. Mogą Państwo również w dodatkowych informacjach w koszyku zamówienia wpisać: prosimy o wystawienie FV z 14-dniowym terminem płatności. Oddzwonimy do Państwa w celu omówienia szczegółów dotyczących transakcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów