Wczytuję dane...

Wydawnictwo Aksjomat

Aksjomat - książki

Wydawnictwo Aksjomat to renomowane wydawnictwo skupiające się na publikacjach edukacyjnych i literaturze dla dzieci. Działa na rynku od wielu pokoleń i stanowi solidne wsparcie dla szkolnej edukacji oraz źródło inspiracji do zabawy dla najmłodszych czytelników.

Wydawnictwo Aksjomat kładzie nacisk na wysoki poziom merytoryczny swoich publikacji i estetykę graficzną. Współpracuje z cenionymi ilustratorami, dbając o czytelność i atrakcyjność wizualną książek, które mają zainteresować małych czytelników.

Książki wydawnictwa są zgodne z aktualnymi podstawami programowymi dla przedszkoli i szkół, co sprawia, że są wartościowym dodatkiem do procesu nauczania. Twórcy publikacji opierają się na swoich doświadczeniach osobistych, jako rodzice, co pozwala na wydawanie treści dostosowanych do potrzeb i zainteresowań dzieci.

W ofercie Wydawnictwa Aksjomat znajdują się różnorodne materiały edukacyjne, takie jak zeszyty ćwiczeń do nauki pisania, czytania i liczenia, książki do nauki języka angielskiego, testy edukacyjne, quizy, zagadki i łamigłówki dostosowane do różnych grup wiekowych.

Oprócz tego, wydawnictwo oferuje pięknie ilustrowaną literaturę dziecięcą, książki tekturowe, malowanki, wycinanki i książeczki z naklejkami dla najmłodszych czytelników. Wydawnictwo jest również wydawcą popularnego ogólnopolskiego czasopisma edukacyjnego dla dzieci pt. "Abecadło."

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Zagadki dla maluszka

5,50 PLN
8,90 PLN
Oszczędzasz 3.40 PLN
Wyprzedaż

Teczka 4- klasisty

10,00 PLN
19,90 PLN
Oszczędzasz 9.90 PLN
Promocja

Maluch poznaje litery

3,90 PLN
5,99 PLN
Oszczędzasz 2.09 PLN