Wczytuję dane...

Wydawnictwo Edgard

Edgard - książki do nauki języków obcych

Wydawnictwo Edgard, działające na polskim rynku od 1996 roku, to wiodący producent różnorodnych publikacji edukacyjnych. Oferta wydawnictwa obejmuje książki, audiobooki, publikacje multimedialne do nauki aż 34 języków obcych, a także gry, puzzle, i zabawki edukacyjne z marki Kapitan Nauka, oraz innowacyjne poradniki z serii Samo Sedno.

Z Edgardem nauczysz się takich języków jak japoński, islandzki, portugalski, niderlandzki, słowacki, włoski, koreański, chiński, arabski i wiele innych.

Oferta wydawnictwa jest ukierunkowana na zróżnicowaną grupę klientów, w tym klientów indywidualnych, szkoły, inne wydawnictwa, oraz firmy.

Edgard prowadzi także specjalistyczne serwisy internetowe poświęcone edukacji i nauce języków. Ich materiały doskonale przygotowują do egzaminów szkolnych i pomagają w kształceniu dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Podręczniki i kursy Edgard są oparte na najnowszych metodach nauczania i prowadzone przez native speakerów, co pozwala na poznanie prawdziwego języka, a nie tylko suchych reguł gramatycznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

SuperQuiz. Kosmos

12,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 17.00 PLN
Wyprzedaż

SuperQuiz. Pieniądze

9,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN