Wczytuję dane...

Wydawnictwo Zielona Sowa

Książki dla dzieci z Wydawnictwa Zielona Sowa

Wydawnictwo Zielona Sowa to renomowane wydawnictwo założone w 1995 roku w Krakowie, obecnie z siedzibą w Warszawie.

Zyskało uznanie i zaufanie czytelników, oferując różnorodne tytuły dla dzieci i młodzieży, obejmujące zarówno literaturę piękną, książki edukacyjne, jak i aktywizujące.

Skoncentrowane jest na książkach skierowanych do najmłodszych czytelników, oferując bajki, opowieści i wiersze oraz unikalne serie poruszające istotne kwestie związków, rozwoju, i życia dzieci.

W ofercie wydawnictwa Zielona Sowa znajdziemy również książki edukacyjne wspomagające naukę przedszkolaków i uczniów na różnych etapach edukacji.

Zielona Sowa znana jest również z serii, takich jak "Jadzia Pętelka," "Staś Pętelka," "Misia i jej mali pacjenci" oraz serie o przygodach wikinga Tappi i "Kroniki Archeo."

Wydawnictwo ma na swoim koncie współpracę z wieloma znaczącymi autorami m.in. Liliana Bardijewska, Justyna Bednarek, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Bohdan Butenko, Adam Dylewski, Agnieszka Frączek, Maciej Frączyk, Joanna Jagiełło, Kasia Keller, Konrad Kruczkowski, Małgorzata Kur, Justyna Leśniewicz, Marcin Mortka, Agnieszka Stelmaszyk, Małgorzata Strzałkowska.

Wydawnictwo Zielona Sowa to istotny gracz na rynku książek dziecięcych w Polsce, co potwierdzają statystyki Biblioteki Narodowej za 2021 rok. Zielona Sowa odnosi sukcesy w branży, zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Historie Biblijne

19,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Wyprzedaż

Dekoruję. Restauracja

6,90 PLN
12,99 PLN
Oszczędzasz 6.09 PLN
Wyprzedaż

Biblia dla dzieci

19,90 PLN
24,90 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN
Cena rynkowa: 24.90 PLN
Promocja

Fabryka strachu

16,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 13.00 PLN