Wczytuję dane...

Wydawnictwo Copernicus Center Press

Copernicus Center Press - książki popularnonaukowe

Wydawnictwo Copernicus Center Press, założone w 2012 przez ks. prof. Michała Hellera, ma na celu edukację i popularyzację nauki.  Misja wydawnictwa jest wyrażana hasłem "WYDAJEMY DO MYŚLENIA!" i odnosi się do starannego i przemyślanego doboru oferty wydawniczej. Każda książka wydana przez CCPress ma na celu zaproszenie czytelników do fascynującej podróży po ścieżkach nauki, pomagając zrozumieć tajemnicę relacji między człowiekiem a światem.

Wydawnictwo koncentruje się na różnorodnych dziedzinach nauki, takich jak filozofia, teologia, kosmologia, matematyka, logika, nauki ewolucyjne i neuronauka. Ich publikacje są przystępne i dostępne dla każdego, umożliwiając czytelnikom zgłębienie wiedzy na tematy naukowe.

W ofercie Copernicus Center Press znajdują się zarówno dzieła współczesnych autorytetów naukowych, jak np. sir Roger Penrose, jak i klasyka naukowego myślenia, takie jak monumentalne dzieło Izaaka Newtona "Matematyczne zasady filozofii naturalnej" w przekładzie Sławomira Brzezowskiego. To wydawnictwo nie tylko wprowadza czytelników w świat nauki, ale także dostarcza narzędzi do myślenia, stawiając pytania i pobudzając refleksję.

Wydawnictwo współpracuje z wybitnymi naukowcami i autorytetami w swoich dziedzinach, a opublikowane tytuły obejmują szerokie spektrum naukowej myśli. Dzięki temu wydawnictwo Copernicus Center Press stanowi ważne źródło wiedzy i inspiracji dla wszystkich ciekawych umysłów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Wielki wybuch

36,90 PLN
59,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Promocja

Bystre zwierzę

29,90 PLN
59,90 PLN
Oszczędzasz 30.00 PLN
Promocja

Wszystko

19,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 15.00 PLN
Wyprzedaż

Człowiek. Biografia

29,90 PLN
59,90 PLN
Oszczędzasz 30.00 PLN
Wyprzedaż

Ukryte siły natury

24,90 PLN
49,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN