Wczytuję dane...

Wydawnictwo Arkady

Arkady - książki o sztuce

Wydawnictwo ARKADY z siedzibą w Warszawie to doświadczone wydawnictwo z ponad 65-letnią historią działalności. Swoją działalność na rynku wydawniczym rozpoczęło w maju 1957 roku, a powstało poprzez połączenie wydawnictwa Budownictwo i Architektura z oficyną Sztuka. Inspirację do swojej nazwy zaczerpnęło z miesięcznika artystycznego o nazwie "ARKADY," który ukazywał się w Warszawie w latach 1935-1939. Wydawnictwo wyróżnia się logo stworzonym przez Wojciecha Zamecznika.

Oferta Wydawnictwa ARKADY obejmuje szeroki wybór książek, które składają się na ponad 400 różnych pozycji. Wśród publikacji znajdują się albumy, leksykony, słowniki, podręczniki akademickie, poradniki, książki dla hobbystów, książki dla dzieci i młodzieży oraz beletrystyka. Wydawnictwo publikuje zarówno książki polskich autorów, jak i światowe bestsellery, co zapewnia czytelnikom różnorodność treści do wyboru.

Warszawskie Wydawnictwo Arkady specjalizuje się w książkach z zakresu architektury, sztuki, mody, historii, fotografii, kulinariów, technologii oraz literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oficyna skupia się na wydawaniu ambitnych treści o wysokim poziomie merytorycznym oraz estetycznej oprawie graficznej, które pozwalają czytelnikom zgłębiać osiągnięcia kultury i sztuki narodowej oraz światowej.

Wyjątkową pozycją w ofercie Wydawnictwa ARKADY są albumy, leksykony i podręczniki związane z architekturą, sztuką i historią. Seria "Sztuka świata" oraz wielotomowa "Sztuka polska" to jedne z najważniejszych dzieł, które opisują historię sztuki na obszarze Polski i świata. "Leksykon zabytków architektury" to kolejna znacząca publikacja, która prezentuje najważniejsze miejsca i regiony w Polsce.

Wydawnictwo stawia na edukację i kształtowanie wrażliwości estetycznej swoich czytelników poprzez publikacje, które przynoszą wiedzę i inspirację.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Snycerstwo

49,90 PLN
64,00 PLN
Oszczędzasz 14.10 PLN
Promocja

Album mojego kota

23,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 6.00 PLN
Wyprzedaż

Historia ewolucji

105,00 PLN
129,00 PLN
Oszczędzasz 24.00 PLN
Wyprzedaż