Wczytuję dane...

Wydawnictwo Astra

Wydawnictwo Astra - książki

Wydawnictwo Astra to firma działająca na polskim rynku wydawniczym od 1994 roku.

Główny obszar działalności Wydawnictwa Astra koncentruje się wokół tematyki historycznej. W ofercie wydawnictwa znajdują się fascynujące książki, które przybliżają czytelnikom różne okresy historyczne oraz interesujące postacie z przeszłości.

Przykłady takich publikacji obejmują "Krucjaty. Wojna o Ziemię Świętą," opisująca wydarzenia jedenastowiecznej Europy i zdobycie Jerozolimy, "Gladiatorzy i walki z dzikimi zwierzętami na arenach," która skupia się na fascynującym świecie starożytnych gladiatorów, oraz "Roksolana. Władczyni Wschodu," opowiadająca historię słowiańskiej niewolnicy, która stała się żoną sułtana Sulejmana Wspaniałego.

Ponadto, Wydawnictwo Astra oferuje książki skierowane do młodszych czytelników, w tym przewodniki takie jak "Pieniny dla rodziny," idealne do planowania rodzinnych wycieczek górskich.

Dla tych, którzy interesują się historią, wydawnictwo proponuje uproszczone opisy wielkich historycznych bitew.

Wydawnictwo Astra dba o różnorodność swojej oferty, zapewniając dostęp do ciekawych i pouczających książek z zakresu historii zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszych czytelników.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Rangersi prowadzą

7,90 PLN
28,00 PLN
Oszczędzasz 20.10 PLN
Wyprzedaż

Błyskawica z Izraela

7,90 PLN
28,00 PLN
Oszczędzasz 20.10 PLN