Wczytuję dane...

Wydawnictwo WAM

Książki z wydawnictwa WAM

Wydawnictwo WAM to jedno z największych i najstarszych wydawnictw religijnych w Polsce, założone w 1872 przez ks. Stanisława Stojałowskiego SJ w Krakowie.
Jest ono silnie związane z jezuicką tożsamością i tradycją, łącząc bogatą tradycję z nowatorskimi rozwiązaniami.

Wydawnictwo WAM specjalizuje się w wydawaniu książek i materiałów, które służą duchowemu rozwojowi, formacji religijnej oraz pogłębianiu wiedzy teologicznej. Oferta wydawnictwa obejmuje zarówno książki popularnonaukowe, jak i dzieła teologów i duchownych.

Wśród autorów publikujących w Wydawnictwie WAM znajdują się zarówno polscy teolodzy i duchowni, jak i renomowani autorzy międzynarodowi. Wydawnictwo WAM jest znane z publikacji papieskich encyklik, podręczników do nauki religii, nauczania Kościoła katolickiego oraz literatury, w tym literatury religijnej, literatury popularnej, literatury faktu.

Wydawnictwo WAM współpracuje z wieloma znakomitymi autorami, w tym z Kardynałem Grzegorzem Rysiem, ks. Tomášem Halíkiem, s. Małgorzatą Chmielewską, ks. Adamem Bonieckim, Jamesem Martinem SJ, Szymonem Hołownią i wieloma innymi.

Wydawnictwo WAM jest również odpowiedzialne za upowszechnianie myśli ks. Jana Kaczkowskiego.

Wydawnictwo WAM nie ogranicza się jedynie do wydawania książek. Posiada również opiniotwórczy katolicki portal DEON.pl, Studio nagrań INIGO, a także wydaje kwartalnik "Życie Duchowe" i miesięcznik "Posłaniec Serca Jezusowego".

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Rzeka

9,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Wyprzedaż

Wybieram zdrowie

7,90 PLN
19,90 PLN
Oszczędzasz 12.00 PLN
Cena rynkowa: 14.90 PLN
Wyprzedaż

Atrakcyjna mama

9,90 PLN
24,90 PLN
Oszczędzasz 15.00 PLN
Cena rynkowa: 24.90 PLN
Wyprzedaż

Robot w ogrodzie

9,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 25.00 PLN