Wczytuję dane...

Wydawnictwo Rafael

Rafael - Dom Wydawniczy Rafael

Dom Wydawniczy "Rafael" to cenione wydawnictwo o długiej tradycji, które powstało 1 stycznia 2000 roku z inicjatywy grupy dziennikarzy związanych z mediami katolickimi. Od tego czasu "Rafael" opublikował imponującą liczbę około 2000 tytułów, osiągając łączny nakład wynoszący około 10 milionów egzemplarzy. Jego założycielami są Halina Marchut i Tomasz Balon-Mroczka. Rafael specjalizuje się przede wszystkim w publikacjach o tematyce religijnej, patriotycznej, historycznej oraz życiu rodzinnym.

W ofercie "Rafaela" znajduje się różnorodny wybór książek, w tym modlitewniki, biblie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, biografie świętych, a także książki zawierające receptury na naturalne lekarstwa czy poradniki motywacyjne.

Wśród autorów publikujących pod szyldem "Rafael" znajdują się zarówno papieże, tacy jak Jan Paweł II, Benedykt XVI i Franciszek, jak i czołowi pisarze katoliccy i nie tylko, w tym m.in. Peter Seewald, Dinesh Souza, Paul Kengor, Karen Kingsbury, Antonio Socci, Andrea Tornielli, Andreas English, Glauco Benigni oraz Karin Struck.

W ich imponującej historii wydawniczej znajdują się bestsellery takie jak "Tajemnice Jana Pawła II" autorstwa Antonio Socciego (160 tys. egzemplarzy), "Niebo istnieje naprawdę" Lynn Vincent (200 tys. egzemplarzy), seria "Uczta Duchowa" (500 tys. egzemplarzy), "Pismo Święte dla młodych" (56 tys. egzemplarzy), "Modlitewnik za wstawiennictwem św. Jana Pawła II" (500 tys. egzemplarzy) oraz seria "Kocham Polskę" (300 tys. egzemplarzy).

"Rafael" jest wyjątkowym wydawnictwem, które dąży do wydawania książek i filmów, które inspirują, kształcą i przynoszą duchową wartość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Człowiek. Mit mesjasz

14,90 PLN
34,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Cena rynkowa: 34.90 PLN
Wyprzedaż

Młody Mesjasz

12,90 PLN
19,80 PLN
Oszczędzasz 6.90 PLN
Cena rynkowa: 34.90 PLN