Wczytuję dane...

Jedność

Historię Wydawnictwa Jedność datuje się na rok 1917, gdy powołano do życia jeden z najlepiej wyposażonych zakładów poligraficznych na Kielecczyźnie - Drukarnię Diecezjalną Jedność. Pierwotnie wydawnictwo oferowało głównie pozycje dotyczące życia duchowego i ukazujące historię regionu.


Współcześnie Jedność jest wydawcą między innymi książek poświęconych teologii, biblistyce, duchowości, filozofii, historii, bioetyce i hagiografii, ponadto oferuje cenione podręczniki, przewodniki metodyczne i pomoce naukowe oraz wiele pozycji katechetycznych i duszpasterskich.


Mając na uwadze najmłodszych czytelników, stworzono osobny pion wydawniczy - Jedność dla Dzieci. Wśród propozycji wydawniczych znajdują się również książki z zakresu pedagogiki zabawy. Książeczki z cyklu "Jedność dla dzieci" są skierowane do różnych kategorii wiekowych i podejmują liczne tematy istotne z punktu widzenia rozwoju zainteresowań najmłodszych. Książki z Wydawnictwa Jedność uczą i bawią jednocześnie.


Wydawnictwo Jedność zajmuje się również  publikowaniem pięknych albumów  o tematyce religijnej oraz sztuce i beletrystyki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Rafael 500

125,00 PLN
130,00 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN
Wyprzedaż

Rafael

115,00 PLN
120,00 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN