Wczytuję dane...

Wydawnictwo Jedność

Historię Wydawnictwa Jedność datuje się na rok 1917, gdy powołano do życia jeden z najlepiej wyposażonych zakładów poligraficznych na Kielecczyźnie-Drukarnię Diecezjalną Jedność. Pierwotnie wydawnictwo oferowało głównie pozycje dotyczące życia duchowego i ukazujące historię regionu.

Współcześnie Jedność wydaje między innymi książki poświęcone teologii, biblistyce, duchowości, filozofii, historii, bioetyce i hagiografii. W swojej ofercie ma cenione podręczniki, przewodniki metodyczne i pomoce naukowe oraz wiele pozycji katechetycznych i duszpasterskich.

Książki z wydawnictwa jedność dla dzieci z klas 3, 4, 5 i 6.

Mając na uwadze najmłodszych czytelników, stworzono osobny pion wydawniczy — Jedność dla Dzieci. Książeczki z cyklu "Jedność dla dzieci" są skierowane do różnych kategorii wiekowych i podejmują liczne tematy istotne z punktu widzenia rozwoju zainteresowań najmłodszych. Książki z Wydawnictwa Jedność dla dzieci uczą i bawią jednocześnie.

Wydawnictwo Jedność zajmuje się również publikowaniem pięknych albumów o tematyce religijnej oraz sztuce i beletrystyki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Rafael 500

125,00 PLN
130,00 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN
Wyprzedaż

Rafael

115,00 PLN
120,00 PLN
Oszczędzasz 5.00 PLN