Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 29563
Dostępność: (wtorek-19:53) Stan w ŁODZI 5 egz. Jest w 17 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Edgard

Zestaw „Odkrywam świat. Zwierzęta dzikie” to wyjątkowa propozycja dla rodziców i opiekunów wspomagająca wczesny rozwój umysłowy dzieci. Zabawa z kartami doskonale zaspokaja naturalną dla dzieci ciekawość świata, wspiera rozwój mowy i poszerza zasób słownictwa – a wszystko to podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Pakiet składa się z poradnika dla rodziców napisanego przez doświadczonych psychologów dziecięcych oraz 17 kart z kolorowymi ilustracjami.

Zestaw trwałych, usztywnionych kart obrazkowych dla dzieci od pierwszego roku życia służy do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Na kartach zamieszczono kolorowe rysunki z podpisami (awers) i powtórzonym dużym napisem (rewers). Zabawne ilustracje z wyraźnymi podpisami są dostosowane do wieku najmłodszego odbiorcy. Pozwalają poznać nazwy dzikich zwierząt, a jednocześnie przygotowują do nauki czytania globalnego.

Poradnik dla opiekunów stworzyli Natalia i Krzysztof Minge – para psychologów specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci i twórcy autorskich programów nauczania. W poradniku zamieścili pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz rady, jak wspierać rozwój umysłowy dzieci na wczesnym etapie. Zestaw jest doskonałą propozycją na wspólną i rozwijającą zabawę z dzieckiem!

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Egdard

 • Ilość stron: 

  40

 • Oprawa: 

  pudełko

 • Format: 

  11 x 11 cm

 • EAN: 

  9788377886687

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...